Dobrovice B - Klíčany 2.4.2017

15.03.2017 Kategorie: Tým B

FK Dobrovice B - Klíčany 5:1 (2:1)

Béčko posilněno o čtyři hráče širšího kádru A-týmu porazilo třetí tým soutěže a opustilo poslední příčku! Boban Djordjevic vsítil o víkendu tři branky!

Zápas začali lépe hosté z Klíčan, kteří měli několik šancí, které však neproměnili. Trest přišel v 6. minutě po zbytečném faulu před vápnem a z nařízeného trestného kopu se přesně trefil Předota.Teprve po tomto varování dobrovičtí přidali na pohybu, zlepšili přihrávky a začali se tlačit před soupeřovu branku, kde měli i několik šancí. Jednu využil Djordjevic a střelou z vápna vyrovnal. Další branku přidal po centru Bartoně Miškovský.

Po přestávce se domácí ještě více tlačili před branku soupeře a přišli další branky. Třetí v pořadí přišla po kombinaci Hůlka, Miškovský a Djordjevic dorážel do prázdné branky. Další branku Přidal Vladyka z pokutového kopu po faulu na Miškovského a skóre uzavřel Pelyak. "S výkonem mužstva jsem spokojen," okomentoval výkon dobrovického béčka trenér Hůlka.


FK Dobrovice B - Klíčany 5:1 (2:1)

Branky: 29. a 52. Djordjevic, 39. Miškovský, 65. Vladyka, 86. Pelyak - 6. Předota.

Sestava: Bartoš - Pelyak (88. Herink), Musil, Vladyka, Bartoň - Zikmunda (63. Jakubec), Hůlka, Gába, Jílek - Miškovský (85. Konečný), Djordjevic (86. Kovach).

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: