FK Krnsko - FK Dobrovice B

12.04.2012 Kategorie: Tým B

Ve čtvrtém jarním kole zajížděla dobrovická rezerva na horkou půdu Krnska, které do nedávna znalo jen působení v krajských soutěžích a až poslední dva ročníky se snaží o návrat do 1.B třídy.

Domácí, kteří se nacházeli na čtvrté pozici tabulky, začali utkání ze zajištěné obrany a takřka do dvacáté minuty si nevytvořili žádnou šanci. Dobrovičtí kombinovali, ale přes dobře organizovanou obranu se jim nedařilo projít.

Ve 25. minutě se po nevinně vyhlížející akci dostal domácí Vázek ke střele z velkého vápna, cíl však minul. Od této chvíle nás domácí začali přehrávat a postupem času se dostávali na dostřel naší brány. Buď se však netrefili a nebo je pochytal ve velké pohodě hrající Kortus. Nejvážnější šanci měli ve 37. minutěm kdy se po rohu míč odrazil ke zcela volnému domácímu hráči, ale jeho střelu mířící do šibenice Kortus fantastickým zákrokem vyrazil. První poločas jsme potom přecijen mohli zvrátit na naši stranu, když se na středu hřiště uvolnil Matějovský, jeho střelu z 25 metrů ale golman vyrazil.

Druhý poločas měl podobný scénář. Domácí bojovali chvílemi až za hranicí sebeobětování, naši měli balon většinu času ve své moci a snažili se kombinační hrou přiblížit na dostřel, ale na velmi těžkém terénu se jim to moc nedařilo. V 75. minutě po rohu a závaru jsme na dvakrát vstřelili branku, pomezní sudí však odpískal ofsajd, přestože na brankové čáře v danou dchvíli stáli dva domácí hráči. Zbytek zápasu se dohrával mezi oběma šestnáctkami, pouze Valenta a dvakrát Bartoň se dostali do slibných brejků, které však nedokázali zúročit. O poslední trochu vzrušení se postaral pan rozhodčí Pažout, když v 85. minutě nereagoval na zakopnutý balon domácích v autovém vhazování, ale za dohady dal druhou žlutou kartu Valentovi a poslal nás do deseti.

Remíza nakonec odpovídá dění na hřišti, výhru jsme mohli urvat, ale nebyla by spravedlivá, za bojovnost a obětavost si domácí hráči bod zasloužili.

Jelikož na postavení v tabuce nemá naše ztráta 2 bodů vliv, bude naše nedělní domácí utkání s Kostelním Hlavnem, které se vyšvihlo na 2. místo tabulky, jasným šlágrem kola. Zveme proto všechny příznivce v neděli na náš stadion a těšíme se na jejich podporu.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: