Sokol Družba Suchdol - FK Dobrovice B

04.11.2013 Kategorie: Tým B

V 9. minutě si slabší chvilku vybral brankář Bartoš. Ve výskoku chtěl zachytit vysoký balon, neudržel jej však v rukavicích a ten se dokutálel za brankovou čáru. Střelcem byl označen domácí Rak. Pár minut na to střílel z hranice vápna domácí Kmoch, Bartoše tentokrát nenechytal. Hosté si první střelu mezi tyče připsali až ve 25. minutě a pěknou příležitost až 3 minuty před koncem půle. Zdařile centroval Bartoň, Maňas ale sklepnul nepřesně.

Na druhé brance měl opět podíl dobrovický gólman. Centr vyboxoval přímo k domácímu Javorkovi a ten prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Potřetí byl překonán jen nedlouho poté, kdy nedosáhl na centr, ale střelu do prázdné brány na poslední chvíli odvrátil Bartoň. Třetí a poslední gól tak padl až z hlavičky Kalivody po rohovém kopu, zahraném v době, kdy hostům chyběl ošetřovaný Bým. Dobrovická rezerva bez obvyklých posil z A-týmu na lídra tabulky nestačila a tentokrát prohrála zcela zaslouženě.

 

Sokol Družba Suchdol - FK Dobrovice 3:0

Dobrovice: Bartoš - Maňas, Pilz, Bým (72. Hruška), Kořínek - Jílek, Bobek, Miškovský R. (84. Váňa), Bartoň - Antoš, Hlaváček (64. Bulíř)

Branky: 9. Rak, 58. Javorek, 71. Kalivoda

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: