Radim - Dobrovice B 31.8.2014

25.08.2014 Kategorie: Tým B

Ve čtvrtém kole odcestovala rezerva na Kolínsko k soupeři zatím nejméně oblíbenému, jelikož za působení v 1.A třídě se nám s Radimí ještě nepodařilo vyhrát.

Utkaní probíhalo jako na houpačce. Plné šancí, branek na obou stranách a emocí. Domácí, kteří v úvodních třech kolech neztratili ani bod, začali lépe a skóre otevřeli z velmi přísné penalty, odpískané za faul na domácího hráče kus před pokutovým uzemím. Rezerva ale za deset minut po hezké kombinaci a nádherné střele kanonýra Boška vyrovnala a začínalo se odznova.

Remízový stav vydržel až do poločasu, zato hned po změně stran se s brankami roztrhl pytel. A ze začátku to byla rezerva, která měla na vrch. Ve 47. minutě Jílek vyvezl balon, vrátil zpětnou přihrávkou pod sebe na Kořínka a ten střelou z vápna dostal Dobrovici do vedení. Bohužel domácí opět srovnali, v 64. minutě ze skrumáže po rohu. Rezerva ale už za 3 minuty znovu poodskočila, když po ose Antoš, Kořínek, Bulíř posledně jmenovaný zakončuje na zadní tyči a vrací Dobrovickým jednobrankový náskok.

Když už se utkání přehoupne do poslední pětiminutovky, domácí opět srovnají a opět po rohovém kopu a následném závaru. Kalich hořkosti si rezerva vypije až do dna, jelikož v 89. minutě se po standardní situaci ve vápně nejlépe zorientuje domácí Bellada a strhne vedení na stranu svého týmu.

 

TJ Viktoria Radim - FK Dobrovice B 4:3

Branky: 6. Samko z PK, 64. Sova, 85. Exner, 89. Bellada - 16. Boško, 47. Kořínek, 67. Bulíř

Radim: Kopecký – Kovařík, Střecha, Baško (65. Hrodek), Říha – Hubáček, Bellada, Samko (75. Exner), Puk – Slunéčko, Sova

Dobrovice: Kortus - Mráček, Vladyka, Černý, Antoš - Malík (35. Bartoň), Gába (78. Hruška), Kořínek, Jílek - Boško, Bulíř.


Přečtěte si také článek Kolínského deníku.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: