Poříčany - Dobrovice B

02.03.2015 Kategorie: Tým B

Vzhledem k charakteru prvních zápasů se i přes hezké počasí hrálo na umělé trávě v Kolíně. Mužstvo Poříčan mělo výhodu, protože na umělé trávě v Kolíně odehrálo turnaj starosty města Kolína.

Do utkání lépe vstoupili domácí, kteří už v 18. minutě vedli po brance Dvořáka 1:0. Už za pět minut ale hosté srovnali zásluhou kapitána Vladyky a určili tak poločasový výsledek.
Do druhého poločasu domácí vlétli a po brankách Vorlíčka a Hlavatého vedli 3:1. V 70. minutě po obranném zákroku Touše a Dvořáka musela na hřiště sanitka. Domácí museli do pole nasadit náhradního brankáře Zoula, který se odvděčil fanouškům krásnou brankou na důležitých 4:1. Tento výsledek vydržel do konce zápasu.

„Celý týden se naše mužstvo připravovalo na kvalitního soupeře na umělé trávě. Do utkání jsme šli s jasným cílem, uhrát co nejlepší výsledek. První poločas skončil 1:1, ale hosté měli dva nebezpečné výpady, jejichž využití by znamenalo komplikaci pro další vývoj utkání. Naštěstí naši hráči nezapomněli kvalitně bránit a utkání skončilo jasným výsledkem," byl po zápase spokojený manažer poříčanského klubu Václav Kupr. „V přechodové fázi máme určité problémy, ale výsledek nakonec rozhodl ve prospěch nás. Za výkon kluci zaslouží pochvalu, protože si hrábli na dno svých sil," dodal po zápase Kupr.

zdroj: Vladimír Malinovský, Nymburský deník

 

SK Poříčany - FK Dobrovice 4:1

Branky: Dvořák, Vorlíček, Hlavatý, Zoul - Vladyka.

Rozhodčí: Pudil. ŽK: 3:2. Diváci: 60.

SK Poříčany: Fišer – Touš, Dvořák, Štefančík, Holler – Horejc, Prejsek, Vorlíček, Hlavatý – O. Puk, J. Puk, střídali Krejčík, Stárek.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: