FK Dobrovice B - FC Velim

20.08.2013 Kategorie: Tým B

V zápase 7. kola se vše podstatné událo až ve druhém poločase, neboť v tom prvém hosté domácí útočníky do mnoha příležitostí nepustili.

V 57. minutĕ se kupředu vydal stoper Hóňa Vladyka a zastavil jej až faul hostů. Balon z přímého kopu dolétl až na malé vápno k Lukáši Tumovi, jeho první pokus se odrazil od tyče, dorážkou už ale stejný muž konečnĕ rozvlnil síť. Jen 4 minuty poté pronikl velimskými šiky kapitán Pavel Antoš, nahrál spoluhráčům na malé vápno, míč se k nĕmu po nĕkolika zásazích vrátil, a tak zakončil sám - 2:0.

Hostům, kteří dlouho drželi nadĕjný vyrovnaný stav, se bĕhem pár minut jejich představy rozplynuly a na hře to bylo znát. V 68. minutĕ vypálil Vladyka z dobrých 25 metrů, jeho skákavou ránu si brankář nešikovnĕ srazil na tyč a David Boško mu ji dorazil za záda. V 74. minutĕ zvýšil svým druhým gólem už na 4:0 Tuma, který z druhé vlny zakončil jeden z útočných vpádů domácího mužstva. A na konečných a pro hosty krutých 5:0 zvýšil v 80. minutĕ ze samostatného úniku střídající Martin Mrvík.

Dobrovické béčko poskočilo po 7. kole na 4. příčku tabulky 1. A třídy skupiny B a v sobotu 28. září od 16:30 jej čeká velké derby v nedalekých Luštĕnicích!

Stanislav Chmela

 

 

FK Dobrovice B 5:0 FC Velim
Janura - Bobek, Vladyka, Pilz, Kořínek (83. Bým) - Tomášek (66. Mrvík), Tuma, Gába, Jílek (63. Bartoň) - Boško, Antoš Diváků:

Branky: 57. Tuma, 61. Antoš, 68. Boško, 74. Tuma, 80. Mrvík

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: