FK Červené Pečky - FK Dobrovice B

14.10.2013 Kategorie: Tým B

Dobrovice šla do vedení už v 6. minutě, centroval Kořínek a Radek Miškovský měl k zakončení pohodlnou pozici. A když o 3 minuty později přidal stejný hráč i druhý gól, mohlo se zdát, že se schyluje k jednoznačnému výsledku. Domácí si za celý první poločas vytvořili v podstatě jen dvě slušnější šance, které obě daly vyniknout Bartošovi v dobrovické brance. Hrálo se v jejich obranné půli. Další dvě velké příležitosti měl Miškovský, poprvé po pěkné kombinaci neprostřelil blok protihráčů a podruhé v samostatném nájezdu prostřelil gólmana, ale netrefil bránu.

Po prvním poločase mohla Picava vést klidně 5:0, a to by se jí do toho druhého dost hodilo. V 56. minutě se zaskvěl i domácí gólman, když ze šibenice vytáhl Bobkův přímý kop, jinak se ale obraz hry úplně otočil. Hostům se najednou nedařilo přejít do útoku, většinu jejich akcí ukončil praporek nebo píšťalka. A v 65. minutě odpískal rozhodčí Němeček velmi přísnou penaltu, kterou proměnil domácí Rejthárek. I nadále se hrálo převážně proti dobrovické brance, Bartoš dlouho odolával, ale 3 minuty před koncem se jeho vyražený míč dostal k Hervertovi a ten nechytatelnou střelou do vzdálenější šibenice srovnal skóre. Výsledek 2:2 už vydržel až do závěru, takže Picava si připsala třetí venkovní ztrátu dvougólového vedení v řadě. Po tomto kole se v tabulce propadla o jednu příčku na 5. místo.

Stanislav Chmela, Milan Kubeš

 

FK Červené Pečky 2:2 FK Dobrovice B
Malý - Bílek (84. Hradílek), Rejthárek, Holub, Svoboda, Herčík, Kulhánek, Chadraba, Zelený, Šafranko, Žoha (62. Hervert)
Diváků:
Bartoš - Maňas, Pilz, Mrvík, Jílek - Bobek (88. Čáslava), Tuma (46. Bartoň), Gába, Kořínek - Miškovský R., Antoš
Branky: 65. Rejthárek (pen.), 87. Hervert
Branky: 6. a 9. Miškovský R.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: