Dobrovice B - Červené Pečky

25.08.2014 Kategorie: Tým B

V dalším domácím kole se utkala rezerva s celkem Červených Peček, které v minulém kole roznesly Kunice 5:2. V prvních kolech začínající soutěže se rezervě nevedlo herně ani výsledkově. Po velmi nepřesvědčivých výkonech hlavně v Zelenči a doma s MSK se trenéři rezervy odhodlali znovu posílit kádr a přivedli ze sousedních Rejšic ofenzivního středního záložníka Lubomíra Kučeru, který hned naskočil do utkání a svým výkonem ukázal že bude platnou posilou. Do utkání vstoupila rezerva s dvěma hráči A-týmu, po zranění se v B-týmu rozehrává Jakub Synek a druhým byl Tomáš Cigánek. Naopak do utkání nenaskočili Jirka Gába, který laboruje s kolenem, Karel Pilz, který taktéž je po lehčím zranění, a Martin Bým taktéž po dlouhodobém zranění.

Samotné utkání přineslo nezáživný první poločas, kdy spoustu neproměněných šancí domácích přetavil alespoň v jednu branku stoper Vladyka, který pohotově našel střelou z 15 metrů volný spodní roh hostující branky. Ve druhém poločase se již rezerva herně zvedla a nádhernými kombinacemi na jeden dotek v pohybu nasázela hostím pět branek. A to spoustu dalších šancí zůstalo ještě nevyužito. Střelcem utkání byl velmi dobře disponovaný střídající Bulíř, který za 25 minut pobytu na hřišti stihl vsítit hattrick a několik dalších šancí ještě nevyužil. Domácí se postupně začínají herně zvedat, takže věřme, že rezerva bude předvádět stejně pěkný ofenzivní fotbal, jako v minulém ročníku, okořeněný mnoha pěknými brankovými situacemi.

V dalším kole se domácí utkají v derby se sousedními Luštěnicemi. Zveme diváky na stadion v neděli 14. září od 17 hodin.

Libor Novák

 

FK Dobrovice B - FK Červené Pečky 6:0
Branky: 27. Vladyka, 59. Kořínek, 64. Antoš, 74., 77., 81. Bulíř
Sestava: Kortus - Mráček, Vladyka, Černý, Antoš - Jílek, Cigánek, Kučera, Kořínek - Boško, Synek (střídali Malík, Bulíř, Tuma, Váňa, Bartoň).

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice B 6
vs.
FK Slavoj Stará Boleslav 4
FK Dobrovice B 7
vs.
AFK Milovice 1
TJ Sokol Holubice
vs.
FK Dobrovice B

Naši partneři: