TJ Jiskra Ústí n. Orlicí - FK Dobrovice

27.08.2022 Kategorie: Tým A

TJ Jiskra Ústí n. Orlicí - FK Dobrovice 1:3 (1:1)

 

Po domácí výhře nad Vysokým Mýtem jsme zajížděli na půdu Ústí n. Orlicí a věděli jsme, že nás nebude čekat nic snadného.  Začátek utkání jsme měli míč více na svých kopačkách, ale už ve 3. minutě mohli domácí potrestat špatnou rozehrávku Bartoše, ale domácí střelec mířil vedle. V 16. minutě přišla první velká šance zápasu, kdy domácí Souček střílel z přímého kopu přes zeď a Bartoš vyrazil před sebe k dobíhajícímu hráči, který měl před sebou celou odkrytou branku, ale trestuhodně přestřelil. Ve 23. minutě rychlý přechod do útoku podnikl Novák, ten předal Kohoutovi a jeho střela lízla břevno. O dvě minuty později zahrávali domácí další standardní situaci, kterou zahrál výborně Souček na Tichého a ten nadvakrát překonal Bartoše 1:0. Poté několikrát hosté zahrozili z pravé strany, kdy Hynek dělal velké problémy Klainovi a jeho centry byli velmi nebezpečné, ale naštěstí žádný nebyl gólově využit. Ve 34. minutě zahrával standardní situaci Zelinka a jeho přetažený centr vrátil před branku Kohout, kde stál osamocený Pečínka a doklepl míč do odkryté branky 1:1. Začátek druhého poločasu byl opatrný z obou stran. Až v 59. minuta domácí zkusili pozornost Bartoše ze střední vzdálenosti, poté domácí sypali do vápna jeden centr za druhým, ale všechny centry obrana odvrátila nebo domácí střelci nemířili přesně. V 71. minutě přetažený centr vrátili domácí do vápna a domácí útočník hlavičkoval těsně vedle tyče. V 78. minutě zatáhl Bičiště míč po lajně a svým centrem našel Herzán, ale jeho hlavička neměla přesnost a mířila nad. Až v úplném závěru přišla naše chvíle, kdy domácí brankář vykopával z ruky, trefil před sebou Kohouta, míč se dostal opět ke Kohoutovi, který napálil míč do tyče a od tyče mířil přesně na Herzánovu kopačku, který pohotově vstřelil branku 1:2. Domácí s cílem rychle vyrovnat zapomněli na zadní vrátka a rychlý brejk podnikl Kohout, kdy si vyměnil s Michalem Sedláček před vápnem a prostřelil domácí brankáře 1:3. Úplný závěr utkání si už domácí nevytvořili žádnou šanci, tudíž jsme si připsali další 3 body po výhře v Ústí!

 

Za týden přivítáme na domácí půdě v sobotu 10.9. od 17:00 Brandýs n. Labem.

 

TJ Jiskra Ústí n. Orlicí - FK Dobrovice 1:3 (1:1)

 

Branky: 25. Tichý - 34. Pečínka, 83. Herzán, 85. Kohout

 

FK Dobrovice: Bartoš (C) - Hubač, Marek Sedláček, Pečínka, Klain (76. Bičiště) - Novák, Horák (46. Michal Sedláček), Král (61. Kučera) Zelinka (61. Kocourek) - Kohout, Herzán (88. Tomíček)

TJ Jiskra Ústí n. Orlicí: Jech - Pavlásek, Špatenka, Mikor, Langer - Hynek, Tulach (86. Šafránek), Souček (C), Tchanturia, Sokol - Tichý

 

Tabulka Fortuna Divize C zde

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: