Ze zápasu s mladoboleslavskými dorostenci v posezónním utkání nevzešel vítěz

29.11.2022 Kategorie: Tým A

FK MB U19 - FK Dobrovice 3:3 (1:2)

Nesoutěžní utkání na umělé trávě ve čtvrtek 24.11 jsme odehráli v areálu mladoboleslavského Městského stadionu.

Již v 6. minutě po nedovoleném zákroku na Klaina v boleslavské šestnáctce získala Dobrovice výhodu pokutového kopu, který Volf jistě proměnil ve vedoucí gól - 0:1Ve 25. minutě Dobrovičtí rozjeli po pravé straně akci, kterou zakončil tvrdou střelou zpoza šestnáctky Volf a přestože si gólman Zaplatílek na míč sáhl, skončil v boleslavské brance - 0:2O pár minut později rozehráli boleslavští rohový kop zprava centrem do dobrovické šestnáctky a Peterka na zadní tyči poslal střelu k tyči a snížil na - 1:2.

Do druhé půlky vstoupili boleslavští dorostenci aktivněji, což se vyrovnávacím gólem projevilo až po čtvrt hodině. V 61. minutě po Šoufkově přihrávce Novák střelou zleva rozvlnil síť dobrovické branky - 2:2. I když se hráči obou týmu snažili o vítěznou trefu, tak v závěrečných minutách padlo po jednom gólu do každé branky a utkání zaslouženě skončilo bez vítěze.
V 84. minutě dobrovickou rychlou akci z levé strany, kdy Zelinka po narážeče s Michalem Sedláčkem zakončoval gólovou střelou k zadní tyči - 2:3. Boleslavští dorostenci se s nepříznivým vývojem utkání nesmířili a stihli podruhé v tomto střetnutí soupeřův náskok dorovnat.
V 88. minutě dobrovická defenzíva boleslavskou standardku na chvíli ubránila, ale k odraženému míči se dostal Bobek a trefil se k tyči - 3:3.

Branky: 29. Peterka, 61. Novák, 88. Bobek - 6. a 25. Volf (první z pokutového kopu), 84. Zelinka

Sestava FK Mladá Boleslav U19: Zaplatílek (46. Valín) - Tvrdý (68. Malý), Soukup, Pavlíček - Malý (46. Bobek), Naďo, Šoufek (68. Šmerda), Musil (46. Novák) - Peterka (46. Kolář), Šmerda (46. Howard), Kaulfus (46. Strnad).

Sestava FK Dobrovice: Kocmich - Hubač (46. Kohout), Vrána, Pečínka (46. Horák), Bičiště - Novák, Král (46. Kučera), Bora (46. Pánek), Klain (46. Zelinka) - Volf (46. Michal Sedláček), Tomíček (46. Herzán).