Ve Velimi čekal na A tým tvrdý střet s realitou

06.10.2021 Kategorie: Tým A

FC Velim - FK Dobrovice 4:0 (3:0)

Ve Velimi se v neděli 3. října hrál šlágr krajského přeboru, když tam v rámci utkání 10. kola zavítali hráči Dobrovice. Šlo o střet prvního se třetím týmem tabulky a také o konfrontaci nejlepšího útoku, když Velim dokázala nastřílet 36 branek, s nejlepší obranou, když dobrovičtí zatím svým soupeřům povolili pouhé tři branky. Mírným favoritem byli sice domácí, ale papírově tedy mělo jít o vyrovnané utkání. To se ale bohužel pro dobrovické nepotrvdilo. Hosté ještě před poločasem inkasovali třikrát, tedy stejný počet branek, jaký předtím obdrželi v osmi soutěžních zápasech dohromady, ve druhém poločase domácí ještě jednu branku přidali a Dobrovici tak porazili rozdílem třídy. Hostům nepomohla ani relativně dlouhá přesilovky, když od 68. minuty hráli proti deseti potom, co domácí Martikán viděl červenou kartu.

FC Velim - FK Dobrovice 4:0 (3:0)

Branky: 7. Šourek Petr, 30. Jícha Jan (pen.), 38. Michálek Tomáš, 76. Jícha Jan

FC Velim: Drápela - Petrů, Náděje, Martikán, Kosina, Kmoch (87. Věříš), Kukal, Michálek, Jícha (77. Němec), Záhora, Šourek.

FK Dobrovice: Bartoš - Prskavec, Sedláček, Pečínka, Klain (83. Zvěřina), Zelinka (78. Černý), Machů (46. Kopecký), Kořínek, Korec (46. Novák), Volf, Tomíček (66. Miškovský D.)

Tabulku krajského přeboru a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: