S Novou Pakou jsme si od podzimu vyměnili pozice

10.05.2013 Kategorie: Tým A

    

S Novou Pakou jsme si od podzimu vyměnili pozice. Před naším podzimním soubojem, ve kterém jsme prohráli 1:2, byl tým z Podkrkonoší na desátém místě a my na pátém, nyní je situace přesně opačná. Oba týmy přitom vyměnily trenéry. Trenér Josef Hloušek, známý i z působení v Mladé Boleslavi, se rozhodl opustit Novou Paku v průběhu zimní přípravy. Klub na to reagoval rychle a pružně – Viktor Pařízek, 40-tiletá čerstvá posila z druholigové střížkovské Bohemky, se stal hrajícím trenérem. A stejně nechtěně jako o trenéra, přišli také o gólmana – Kanavala si do Dobrovice stáhnul trenér Stanner. Novopačtí místo něj angažovali exligového Klímu z Blšan. Výraznou jarní posilou je také záložník Janda, opět ze Střížkova. Mužstvo naopak přišlo o útočníka Alawariho, který se vrátil do Českého Brodu.             

Poslepovaný tým dostal po zimní přípravě jediný úkol – udržet divizi. A ten zatím plní na více než sto procent. Z dosavadních devíti jarních zápasů vytěžil 17 bodů a spíše než o udržení, hraje o čelo tabulky.

Dobrovici se naopak vstup do jarní části soutěže nepodařil, po výměně trenéra se ale pomalu zvedá a v posledním kole příjemně překvapila, když remízou přerušila tříletou vítěznou sérii neoblíbených Jiren. Poděkujte dobrovickým hráčům za tento senzační výsledek a podpořte je proti těžkému soupeři z Nové Paky. Hraje se v sobotu 11. května od 17 hodin.

Stanislav Chmela

 

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: