PF 2022

31.12.2017 Kategorie: Tým A

Vážení fanoušci, sponzoři a přátelé dobrovického fotbalu,

rádi bychom vám touto cestou poděkovali jménem Fotbalového klubu Dobrovice za vaši přízeň v roce 2022.

A tým, který zakončil podzimní část divizní sezóny na vynikajícím 7. místě, nastupují za FK Dobrovice fotbalisté všech věkových kategorií. Dorost se tradičně řadil k silným účastníkům v krajské soutěži 1.A třídy a podzim zakončil se ziskem 21 bodů na páté pozici. Nižší krajské soutěže se účastní také starší žáci, kteří válcují soupeře a jasně vyhráli podzimní části se ziskem 25 bodů. Mladší žáci hrají okresní soutěž, kde ztrácí pouhý bod na první Jabkenice ve Zlaté skupině pozice. Pýchou klubu jsou také nejmladší fotbalisté, kteří už řadu let patří k nejlepším v okrese.

Výborné výsledky s neustávající vzestupnou tendencí jsou výsledkem finanční stability, vynikajícího zázemí, výborné práce trenérů i funkcionářů a především nadšení pro fotbal, za které všem zúčastněným patří dík!

Přejeme vám hodně štěstí a zdraví v novém roce 2023 a potěšení z našeho fotbalu.

Oldřich Reinbergr
předseda FK Dobrovice