Přípavné utkání v Turnově rozhodla produktivita domácích

04.02.2020 Kategorie: Tým A

FK Turnov - FK Dobrovice 3:2 (1:0)

V dalším přípravném utkání se dobrovičtí fotbalisté utkali s účastníkem Libereckého přeboru FK Turnov. Utkání, které probíhalo ve vysokém tempu, nakonec rozhodli domácí svojí produktivitou v koncovce, ve které byli důraznější a klidnější. Hostující mužstvo mělo také několik dobrých situací, kdy zejména Korec a Tomíček měli na hlavách tutové branky po standartních situacích, ale stejně jako několik dalších brejkových situací se je dobrovickým hráčům nepovedlo dotáhnout do úspěšné koncovky.  Právě nepřesnost hostů v koncovce a naopak klid domácích před brankou hostů nakonec rozhodli o zaslouženém vítězství domácího celku, který ještě z brejků nastřelil břevno a tyč. 

Sportovní manažer FK Dobrovice Libor Novák k utkání řekl: "Utkání s velmi kvalitním celkem nám ukázalo několik nedostatků v naší herní činnosti, bohužel nám chybí klid v předfinální fázi a tím pádem se mužstvo hodně nadře. Domácí nás dneska potrestali, kdy všechny tři branky padly po naší chybné finální přihrávce. Musíme také zlepšit důraz jednotlivců v osobních soubojích, kdy nedostupujeme hráče. Je potřeba, aby se nám již uzdravili někteří klíčový hráči, kteří jsou stále v zimní přípravě mimo hru." 

FK Turnov - FK Dobrovice 3:2 (1:0)
Branky: Miškovský Radek, Klain

FK Dobrovice: Bartoš - Pečínka, Hůlka, Murárik (80. Prokop), Klain – Cigánek, Miškovský Radek (60. Vejvoda), Kořínek (12. Krejcar, 75. Havlát), Bartoň (46. Kořínek) - Korec, Tomíček.

V dalším přípravném utkání se FK Dobrovice utká s účastníkem Pardubického krajského přeboru celkem FK Horní Ředice. Utkání se hraje na umělé trávě v Parubicích/Ohrazenicích v sobotu 8. února od 18:30.


Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: