Hráči A týmu zahájili zimní přípravu

15.01.2020 Kategorie: Tým A

Zimní přípravu začali fotbalisté A týmu FK Dobrovice 14. ledna na umělé trávě v Mladé Boleslavi. Na prvním tréninku se hlásilo trenéru Pavlu Klainovi sedmnáct  hráčů z celkového počtu dvaadvaceti fotbalistů. Tréninkové jednotky budou probíhat třikrát v týdnu, každý víkend čeká na hráče přípravné utkání. Veškeré jednotky budou probíhat v Dobrovici nebo na umělé trávě v Mladé Boleslavi. Kromě tradičního zimního drilu budou zpestřeny spiningem, jumpem a dalšími aktivitami zaměřenými na rychlost a výbušnost.

A týmu vyšla náramně první polovina podzimní části krajského přeboru, naopak ta druhá se dá označit jako velmi nepovedená. Příčin bylo hned několik, mimo jiné velká marodka klíčových hráčů nebo nedisciplinovast některých jedinců v podobě červených karet, kterých obdrželi na podzim hráči nebývalé množství. Do jarní části jde tým prozatím s některými změnami v hráčském kádru, kdy na odchodu jsou Golovko, Haetchi a zřejmě i Kroupa, s dlouhodobým zraněním laboruje Kovach a Hruška, to jsou  jména, které na začátku přípravy nejsou v Dobrovici k dispozici. Proto je samozřejmě potřeba určité posty zkvalitnit, takže v hledáčku je několik jmen, ale jednání zatím nejsou ve finální fázi. O příchodech budeme informovat. Do jarních bojů jde tým s cílem zlepšit herní projev oproti závěru podzimní části a více se prosadit v koncovce. Cílem je umístění v tabulce na prvních čtyřech místech.

První přípravné utkání odehraje FK Dobrovice tým v sobotu 18. 1. 2020 od 10:30 hod. v Benátkách nad Jizerou na UMT s účastníkem 1.B. třídy skupiny B SK Úvaly.

Hráčský kádr FK Dobrovice pro zimní přípravu

Brankáři: Ondřej Bartoš, Roman Gereg

Obránci: Pavel Klain ml., Lukáš Macko, Martin Hůlka, Martin Krejcar , Lukáš Tuma, Jan Vladyka, Vladymyr Kovach, František Bartoň

Záložníci: Tomáš Vejvoda, Jaroslav Havlát, Tomáš Cigánek, Martin Vajgl, Denis Zelinka , Filip Kořínek, Ondřej Murárik, Radek Miškovský

Útočníci: David Miškovský, Martin Kopecký, Radek Tomíček, Ondřej VajglPříští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: