Trutnov ubránil remízu, bod navíc zůstal v Dobrovici

15.09.2014 Kategorie: Tým A

Dobrovice měla hlavně zpočátku velkou převahu. Projevila se šancemi Šídla, který si na konci rychlé akce naběhl k zadní tyči na střílený centr, Rudolfa, který prošel přes obránce, ale nepropálil brankáře, či Volfa, který dostal za obranu dlouhý přesný pas od Homoly, z voleje ale netrefil bránu. Trutnovští se soustředili na obranu a byli v této disciplíně výborní, směrem dopředu se pak prezentovali sic nemnoha, ale zato poměrně nebezpečnými brejky. Jeden z nich byl zakončen tečovanou střelou zpoza šestnáctky, která si na Bartošovi vyžádala vynikající zákrok. Příležitost otevřít skóre měl ještě do pauzy také Osvald. Nejprve vypálil bez přípravy z hranice šestnáctky metr mimo a krátce na to prolétl z druhé vlny až před gólmana, za něj už ale balon nedopravil. Na druhé straně Bartoš úspěšně zasáhl proti soupeři, jenž si naběhl na dlouhý křižný balon na zadní tyč.

Po změně stran pokračovala dobrovická útočná snaha kolmicí za obranu na Volfa, ten z úhlu hledal před bránou Suka, našel ale pouze protihráče. Patočka potom stříleným centrem našel skluzujícího Homolu, trutnovský gólman vyrazil na roh, a tutovku na závěr spálil střídající Synek, který se po přihrávce Volfa zjevil sám před brankářem, ale neprostřelil jej. Dobrovice měla navrch, ale dobře bránící hosté dotáhli utkání do penaltového rozstřelu. Kilevník ani Vajgl v prvé sérii se nemýlili, potom ale Matějka přestřelil a zásluhou Homoly šli domácí do vedení. Poté uspěli hostující Marks i domácí Volf a ve čtvrté sérii bylo srovnáno po šťastné brance Kováře a přestřelení Patočky. Stejně se však nezadařilo ani trutnovskému Křižovičovi, takže Miškovského trefa rozhodla o bodu navíc pro domácí.

Další zápas sehrají Dobrovičtí už ve středu 17. září od 17 hodin proti Dvoru Králové, opět na své půdě.

 

FK Dobrovice - MFK Trutnov 1:0 np.

Rozhodující penalta: Miškovský

Dobrovice: Bartoš - Golovko (82. Vodička), Homola, Váňa, Šídlo - Rudolf (76. Cigánek), Patočka, Osvald (55. Miškovský), Vajgl - Volf, Suk (61. Synek)

Trutnov: Šťastný - Křižovič, Horák, Kovář, Makovský - Matějka, Landyš (90. Holubec), Marks, Kamitz (70. Tauchman), Kilevník - Čech (88. Doubic)

Diváků: 170

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: