Dobrovické áčko si místo ligového utkání zastřílelo v přáteláku proti Chrastavě

17.03.2018 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - TJ Spartak Chrastava 7:0 (2:0)

Á tým, který nemohl zasáhnout kvůli rozmarům počasí ani do druhého jarního kola ČFL, si narychlo domluvil přátelské utkání a na umělou trávu do Benátek nad Jizerou si pozval 13. celek divizní skupiny C  TJ Spartak Chrastava. Utkání bylo o to zajímavější, že za Chrastavu stále válí bývalý bývalý reprezentant Jiří Štajner.

Po celých 90 minut utkání byla hra v režii Dobrovice. Hosté sice měli v prvním poločase dvě nebezpečné situace před dobrovickou brankou, ale obrana domácích je ve spolupráci s brankářem Bartošem dokázala vyřešit.

Ve druhém poločase své umění domácí hráči potvrdili dalšími pěti brankami, přičemž Pavel Bernát s Adamem Fotrem zkompletovali hattrick.

FK Dobrovice - TJ Spartak Chrastava 7:0 (2:0)

Branky: Bernát 3,Fotr 3, Volf z penalty

FK Dobrovice: Bartoš (46.Dědek) - Novák (46.Pelyak) Routek, Sedláček (65. Kovach) , Tvaroha (46.Vajgl) - Fotr, Žaloudek, Soběslav, Bernát, Volf - Schubert (46. Osvald).

Absence v utkání: Miškovský, Kostka, Krystan.

Ve středu 21. března od 15 hodin by mělo být dohráno první jarní kolo s Viktorií Jirny, ale jelikož počasí se stále nezlepšuje, budeme včas informovat, zda-li se vůbec dohrávka uskuteční. Další odložené utkání se Sokolem Brozany by mělo být odehráno v Dobrovici ve středu 11. dubna od 17 hodin.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: