Dobrovice - Pardubice B 16.5.2015

21.03.2015 Kategorie: Tým A

Dobrovice byla proti předposlednímu pardubickému béčku tabulkovým favoritem, hostům se ale na jaře daří a i se čtyřmi dorostenci v sestavě dokázali dobrovickým atakům odolat.

Více ze hry měli domácí. V 10. minutě dostal Golovko balon od Miškovského, nechal přeběhnout obránce, pak ale hned zbrkle vypálil. Ve 29. minutě zabránil Šidlově hlavičce v cestě do sítě výborný zákrok gólmana Knoblocha, který míč vytěsnil na tyč a poté zpacifikoval. Pět minut na to trefil Knobloch odkopem Volfa a měl hodně štěstí, že nebyl kanonýrem potrestán. Ve 42. minutě si pak poradil s nebezpěčnou pumelicí Miškovského.

Ve druhé půli byla převaha Modro-bílých ještě viditelnější. Šidlo po přímém kopu Osvalda hlavičkoval metr mimo. Rudolfova zpětná přihrávka našla Jandu, který vypálil krásně, ale taktéž nepřesně. V 50. minutě se balon dostal ke Krystanovi, jehož ránu Knobloch pouze vyrazil před sebe a Váňa by míč dost možná dorazil do brány, kdyby ovšem nebyl držený obráncem. Několik dalších rohů a přímáků skončilo závarem a obvykle ne zcela přesnou střelou.

Hosté Bartoše mnoho neohrozili. Snad jen v 66. minutě k tomu byl blízko Valenta, z brejku ale vystřelil nepřesně. Chvíli před koncem Volf obešel beka a šel úplně sám na Knoblocha, ale vracející se obránce se mu v rozhodující chvíli vložil do střely. Z následného rohového kopu se zrodil veliký závar, na jehož konci Homola zblízka hlavičkoval nad břevno.

Nejútočnější mužstvo soutěže tak pardubickým mladíkům ze hry branku nevstřelilo. V penaltové loterii se ale jeho střelci nemýlili, na druhé straně jeden aktér neuspěl a druhý bod tak zůstal v Dobrovici. Její náskok na čele tabulky klesl na devět bodů. Další utkání se hraje na půdě jarního obrozence Českého Brodu. 

 

FK Dobrovice - FK Pardubice B 1:0 n.p.

Dobrovice: Bartoš - Janda, Sobĕslav, Váňa, Šidlo - Rudolf, Krystan, Osvald (68. Suk), Golovko (76. Vajgl) - Miškovský (82. Homola), Volf

Pardubice B: Knobloch - Mandutz, Němeček, Kejmar, F. Pánek - Kovář (46. Křivka), Řezníček, Prokopec, Portyš (82. Fidler) - Petráček (46. Jiroutek), Valenta (78. Rydval).

Penalty proměnili: Vajgl, Volf, Krystan, Sobĕslav a Janda

 

Celou fotogalerii naleznete na facebooku FK Dobrovice

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: