Druhé přípravné utkání s účastníkem ČFL skončilo smírně

25.07.2022 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - FK Pardubice B 1:1 (0:0)

Druhé přípravné utkání sehráli dobrovičtí v rámci letní přípravy proti rezervě prvoligového mužstva FK Pardubice. Utkání po úvodním hvizdu byli hosté více na míči, ale domácí obrana fungovala zodpovědně a nepouštěla hosty do velkých šancí. Jen ve dvou případech, poprvé zachránila domácí tyč a podruhé zasahující Kocmich. Druhý poločas přinesl zlepšený výkon domácích, kdy drželi více míč na svých kopačkách a dokázali si vytvořit i nějaké náznaky šancí, ale bez efektu ohrozit branku. V závěru utkání přišel rozruch před domácí brankou, kdy Malík lapil na brankové čáře a podruhé s pomocí břevna vytěsnil střelu pardubického záložníka. Krátce poté přišel trest pro domácí a hostující Karch prostřelil vše, co mu v cestě stálo. Už běžela poslední minuta a přetažený centr Bory dokázal na zadní tyči poslat o břevno do branky a zařídil tak cennou remízu s účastníkem ČFL.

 

FK Dobrovice - FK Pardubice B 1:1 (0:0)

Branky: 90. Klain - 85. Karch
FK Dobrovice: Kocmich (46. Malík) - Vrána (46. Machů), Marek Sedláček, Pečínka, Bičiště - Novák, Kučera (46. Bora), Michal Sedláček (46. Král), Korec (63. Klain) - Volf (63. Bartoš), Herzán (46. Kohout)
FK Pardubice B: Šmíd - Kirchner, Řehák (46. Vencl), Hanč, Koukola - Dostál (68. Jarkovský) - Miláček, Štichauer (68. Novák), Jarkovský (46. Karch), Sedláček - Novák (46. Stýblo)

 

Odkaz na web soupeře: V první přípravě remíza béčka v Dobrovici (fkpardubice.cz)

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: