A tým zahájil přípravu se změnami v kádru i realizačním týmu

11.07.2018 Kategorie: Tým A

V pondělí 10. července zahájili fotbalisté FK Dobrovice přípravu na další ročník České fotbalové ligy. Trenérovi se na začátku přípravy hlásilo 22 hráčů, někteří hráči stále čerpají své dovolené a do přípravy se zapojí později. Trenérem po úspěšné záchraně zůstává i pro následující ročník Petr Hejno, dlouholetý asistent Josef Kalíšek ale odchází hledat nové výzvy do Benátek nad Jizerou. Vedení klubu děkuje Pepovi Kalíškovi za odvedenou práci a přeje mu hodně štěstí v osobním životě i v novém klubu. Novým asistentem trenéra A týmu se stal dlouholetý hráč uspěšného klubu Sokol Ovčáry Jan Studený. Vedení klubu mu přeje mnoho úspěchů a věří, že jeho půsoební v Dobrovici bude úspěšné.

Realizační pro nový ročník ČFL 2018/19 tedy vypadá takto:

Hejno Petr - hlavní trenér
Studený Jan - asistent trenéra
Horváth Miroslav - masér, zdravotník
Novák Libor - vedoucí mužstva
Lukáš Petr - sportovní manager  

Změn samozřejmě doznal i samotný kádr áčka. Dobrovice opouštějí Lukáš Dědek (ukončeno hostování z Neratovic), Marek Sedláček a Jiří Schubert (oba přestup do FK Přepeře). Novými tvářemi v kádru jsou brankář Adam Dařina (přichází z Bohemians 1905), záložník Josef Petlička (Sportovní sdružení Ostrá) a záložník Miroslav Petrlák (FK Turnov). Staronovou tváří je v Dobrovici útočník Jiří Sodoma, který přichází z Motorletu Praha. Další změny v kádru A týmu ještě mohou nastat, v přípravě je na zkoušku několik dalších hráčů, kteří se pokusí zabojovat o dobrovický dres. 

O víkendu čeká hráče soustředění v Heřmanicích, kde také odehrají první přípravné zápasy s FC Oberlausitz Neugersdorf a Brandýsem nad Labem. Kompletní přehled přípravných utkání naleznete zde. 
 

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: