A tým v generálce přestřílel Nový Bor

28.02.2020 Kategorie: Tým A

FK Dobrovice - FC Nový Bor 5:4 (3:2)

K poslednímu přípravnému utkání před startem jarní části krajského přeboru si dobrovičtí fotbalisté pozvali na přírodní trávník do Kropáčovy Vrutice celek z Nového Boru, který hraje liberecký krajský přebor a v zimní přípravě předvádí velmi dobré výsledky. "Utkání mělo vysokou úroveň. Konečně se probudili ofenzivní hráči v našich řadách. Z utkání mám dobrý pocit kdy i přes nepříznivý stav jsme dokázali soupeře ve druhém poločase přestřílet a urvat vítězství. V určité fázi utkání byla naše kombinační hra na velmi vysoké úrovni, doufám že to přeneseme i do mistrovských utkání v jarní části," řekl k utkání sportovní manažer klubu Libor Novák.

FK Dobrovice - FC Nový Bor 5:4 (3:2)
Branky: Korec 2, Cigánek, Hůlka, Tomíček.

FK Dobrovice: Bartoš - Chaloupka, Macko (46. Vajgl O.), Hůlka (60. Krejcar), Klain - Cigánek, Murárik, Korec, Kořínek (46. Vajgl M.) - Miškovský D., Tomíček (46. Miškovský R.)

V příštím týdnu již čeka dobrovické pohárové utkání 4. kola AGRO Cupu s ambiciozním nováčkem 1.A třídy FOTBAL Hlízov, který vede suverénně svoji soutěž. Výkop je v sobotu 29. února od 13:30 hod na hřišti v Hlízově.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: