A tým si v Písku připsal již čtvrtou jarní prohru

09.04.2019 Kategorie: Tým A

FC Písek - FK Dobrovice 1:0 (0:0)

Dobrovičtí fotbalisté jeli do Písku s touhou konečně na jaře poprvé bodovat a zastavit postupný propad tabulkou. To se jim ale nakonec nepodařilo a zapsali již čtvrtou jarní prohru v řadě. Hosté byli v začátku aktivnější a v 10. minutě se do dobré příležitosti prodíral Marek Volf,na poslední chvíli mu ale odebral obranným zákrokem míč jeden z domácích hráčů. Ve 23. minutě se do dobré příležitosti se dostal domácí Ratkovič, který místo střely volil přihrávku, kterou zachytila obrana hostů. Ve 27. minutě se do šance dostal Ulbrich, který ve vápně hlavičkoval. Míč skončil kousek vedle brány. Domácí v této fázi utkání zcela přebrali iniciativu a i nadále se jim dařilo do vápna, ale ani Presl ve 36. minutě ani Hrachovec v minutě 44. náznaky svých šancí nedotáhli k přímemu ohrožení Bartošovy branky.

Co se nepovedlo domácím v poločase prvním, dokázali hned na začátku druhého. Do vápna se s míčem dostal Andrij Ratkovič a střelou do horní části branky překonal Bartoše. Šlo nakonec o rozhodující moment utkání, protože ani domácí a překvapivě ani hosté se již do konce utkání do žádné větší brankové příležitosti nedostali. Dobrovičtí tak stále čekají na první jarní body.

FC Písek - FK Dobrovice 1:0 (0:0)

Branka: 48. Ratkovič Andrija

FC Písek: Toma – Benetka, Vacovský, J. Held, Ratkovič (86. Sedláček), Běloušek, M. Held, Voráček (K), Hrachovec (68. Pecka), Ulbrich (90. Sigmund), Presl (74. Kulík).

FK Dobrovice: Bartoš – Novák (67. Petlička), Soběslav, Routek, Kühnel (83. Miškovský), Valenta, Žaloudek, Tvaroha (K), Bernát (62. Osvald), Petrlák (67. Klain), Volf (62. Sodoma).

Tabulku ČFL a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FC Slovan Liberec "B" 2
vs.
FK Dobrovice 2
FK Dobrovice 1
vs.
RMSK "Cidlina" Nový Bydžov 0
FK Náchod 1
vs.
FK Dobrovice 0

Naši partneři: