Starší žáci vyfasovali doma od Vrdů sedmičku

09.04.2018 Kategorie: Starší žáci

FK Dobrovice - TJ Slavoj Vrdy 1:7 (0:5)

Ve 14. kole dobrovičtí starší žáci doma nastoupili proti Slavoji Vrdy a opět bohužel podali velmi špatný výkon, po kterém zaslouženě prohráli. Vrdy tak dobrovickým hráčům oplatily podzimní porážku z domácího hřiště.
Dobrovičtí mladíci měli velmi špatný začátek utkání a ve 4. minutě již prohrávali o dvě branky, což ovlivnilo následný průběh celého prvního poločasu. Hráči dělali hrubé individuální chyby, které srážely tým do kolen. Je vidět, že nejstarším hráčům to na po zimě nejde a mladší na to zatím sami nestačí.
Druhý poločas byl ze strany domácích o něco lepší, ale stejně si dobrovičtí hráči nedokázali vytvořit pořádnou šanci. O alespoň čestnou branku se tak musela postarat nejmladší hráčka na hřišti Karolína Málková. Trenér Zvěřina se snaží zůstat i po dvou nepovedených utkáních optimistický. "V týdnu potrénujeme, zkusíme v týmu naladit lepší atmosféru a v neděli vyrazíme na Sázavu pro nějaké body, už je potřebujeme jako sůl."

FK Dobrovice - TJ Slavoj Vrdy 1:7 (0:5)

Branky: 56. Málková Karolína - 2. Čárný Marek, 4. Čárný Marek, 20. Čárný Marek, 22. Šveřepa David, 26. Čárný Marek, 40. Čárný Marek, 54. Šveřepa David

FK Dobrovice: Petr - Prokop, Ištok, Odstrčil, Hejdrychová - Marček, Zvěřina, Durna P., Hložek - Durna J., Málková

Tabulku 1.A třídy starších žáků a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: