Starší žáci z daleké Sázavy vezou bod

07.06.2017 Kategorie: Starší žáci

FK Kavalier Sázava - FK Dobrovice 1:1 (1:1)

Dobrovičtí starší žáci o víkendu jeli v rámci 28. kola I. A třídy až do vzdálené Sázavy a nechtěli tam jet nadarmo a vykopat nějaký ten bodík. To se jim také díky zlepšené hře oproti minulému utkání povedlo. I když začátek utkání nebyl lehký, soupeř se totiž na jaře hodně zlepšil a posílil. Hned na začátku utkání zavřel hosty na jejich půlce a nepustil je příliš k balonu. Po čtvrthodince se ale Dobrovičtí oklepali a také předvedli dvě akce, kdy Jakub Zvěřina ideálně uvolnil Petra Durnu a ten trefil břevno a chvilku na to opět Zvěřina prostrčil na Martina Kopeckého, ale ten sám před brankářem domácích trefil jeho nohy. A to soupeř potrestal ranou z 25 metru která se štěstím skončila v Dobrovické síti. Hosté nesložili zbraně a dál bojovali a po zásluze vyrovnali Martinem Kopeckým, který proměnil svůj nájezd na gólmana.
Druhý poločas už byli hosté lepším týmem, ale chybělo jim lepší využití šancí. Několikrát jejich slibně se rozvíjející akce také zastavil rozhodčí pro domnělý ofsajd. V základu nastoupili opět tři kluci z mladších žáků a dva seděli na střídačce a za to jim patří dík. I kluci ze starších zaslouží poděkování za výkon. V sobotu 10. června přivítají dobrovičtí starší žáci Čáslav a bude to boj o konečné páté místo ve skupině, přijdte je svým hlasem podpořit!

FK Kavalier Sázava - FK Dobrovice 1:1 (1:1)

Branky: 18. Kouřimský Jakub - 27. Kopecký Martin

FK Dobrovice: Peroutka - Prokop, Ištok, Niems, Mráček - Kulhánek, Kopecký, Svoboda, Odstrčil - Durna P., Zvěřina. Střídání: Marček, Durna J.

Tabulka I. A třídy a ostatní výsledky zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: