Starší žáci vstoupili do sezóny debaklem ve Strakách

27.08.2018 Kategorie: Starší žáci

TJ Straky - FK Dobrovice 7:2 (4:1)

I starším žákům začala sezóna, a bohužel do ní nevstoupili vůbec dobře. Před sezónou došlo k výrazným změnám v kádru, odešli čtyři hráci do dorostu a přišli tři hráči z mladších žáků. Navíc přišli tři hráči ze Žerčic a z mladšíh žáků Kosořic další čtyři hráči. V přípravném zápase se zranil gólman Petr, který si zlomil palec. Bohužel za něj mužstvo nemá adekvátní náhradu. Bude ho muset nahradit z vlastních řad.

V zápase byla vidět nesehranost, vždyť šest hráčů nastoupilo vůbec poprvé k zápasu na celé hřiště. I díky tomu hráči vyrobili mnoho invidualních chyb. Mužstvo předvedlo sice pár světlých okamžiků, ale soupeř byl lepší ve všech směrech. "Stále jsou prázdniny a mužstvo nastoupilo bez 3 kluků, kteří patří do základní sestavy. Přes týden potrénujem a v neděli na domácím hřišti přivítáme MSK a budem se snažit zapomenout na výprask od Strak," řekl k utkání trenér Zvěřina. 
TJ Straky - FK Dobrovice 7:2 (4:1)
Branky: 6. Macek Patrik, 10. Macek Patrik, 25. Ženatý Jan, 33. Ženatý Jan, 40. Ženatý Jan, 46. Macek Patrik, 57. Ženatý Jan - 28. Zvěřina Jakub (pen.), 68. Zvěřina Jakub
FK Dobrovice: Čerych - Kohout, Procházka, Skokan, Boháček - Kříž, Zvěřina, Hýbl, Hložek - Durna P., Durna J. Střídání: Smutný, Sobotka.
Tabulku 1.A třídy a výsledky ostatních utkání naleznete zde.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: