Mistrovské utkání s Lobkovicemi

06.05.2015 Kategorie: Starší žáci

Po šesti porážkách v řadě na domácím hřišti,se nám podařilo zvítězit nad silným týmem z Lobkovic.Od úvodních minut zápasu naši hráči soupeře zatlačili na jeho polovinu hřiště,dostávali se do vyložených golových příležitostí,které však trestuhodně zahazovali.

Ve druhém poločase už také padaly goly.Nejdříve však naši hráči opět neproměnili několik vyložených šancí a tak zákonitě přišel trest v podobě inkasované branky - 0 : 1.Našim hráčům obdržená branka spíše pomohla a ještě více zvýšili svůj tlak a tato snaha se vyplatila,když se v 56 a 63 min. 2x trefil Rýdl a tak si můžeme připsat první jarní 3 body z domácího hřiště.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Kverka,Zítka,Horváth,Havlát-Svárovský,Málek,Vejvoda,Maršík-Rýdl,Sova.

Střídali - Krejčík,Janík,Žemla,Kopecký.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: