Mistrák v Bělé p.B.

22.05.2015 Kategorie: Starší žáci

Třetí vyhrané utkání v řadě,tak dobře si vedou starší žáci FK Dobrovice v jarní sezoně.Vítězství 2 : 0 v Bělé pod Bezdězem jenom potvrzuje stoupající výkonnost tohoto mužstva,vedeného trenery Krejčíkem a Málkem.

Od úvodních minut zápasu bylo vidět,že se naši hráči nechtějí vracet do Dobrovice bez bodového zisku.Adam Rýdl svou první golovou šanci po solu z půlky hřiště v 10 min.ještě nevyužil,ale o 4 min.později rozvlnil síť za domácím brankařem.Ve druhém poločase jsme měli několik golových příležitostí,ale dočkali jsme se,ve 42 min.utekl po pravé straně Pavel Svárovský,nacentroval do vápna a nabíhající Martin Kopecký střílí druhý gol.Naši hráči do konce utkání s přehledem kontrolovali hru a tak jsme si z Bělé odvezli plný počet bodů.

Sestava : Krejčík-Žemla,Kverka,Horváth,Havlát-Vejvoda,Málek,Kopecký,Svárovský-Rýdl,Sova

Střídali - Janík,Svoboda

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: