Dokument bez názvu

09.06.2015 Kategorie: Starší žáci

3.5.2015 hráli starší žáci FK Dobrovice na hřišti soupeře-SKP MB a vyhráli 4 : 0.

Po úvodním tlaku domácích naši hráči hru vyrovnali a šance se střídali na obou stranách.Ve 30.min.dobrovičtí hráči zahrávali rohový kop a ve vápně se nejlépe zorientoval Míša Janík a levačkou rozvlnil sítˇza domácím brankařem.V úvodu 2.půle neproměnili domácí tutovou šanci a od této chvíle naší hráči přebírali otěže zápasu.Ve 47.min. proměnil své solo Adam Rýdl,o několik minut později utekl po pravé straně Pavel Svárovský a prostřelil domácího brankaře.Povedený druhý poločas v 70.min. zakončil Tomáš Vejvoda,který přešel přes několik domácích hráčů a levačkou obstřelil domácího golmana.Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

Mužstvo hrálo v sestavě : Krejčík-Horváth,Zítka,Kverka,Havlát-Svárovský,Málek,Janík,Vejvoda-Sova,Rýdl.

Vposledním domácím mistrovském utkání,hrálo se 30.5.2015,naše mužstvo prohrálo s Lysou nad Labem 2 : 3.Výkon našeho týmu byl poznamenán čtvrtečním přátelským zápasem s FK MB,ve kterém jsme nechali na hřišti mnoho sil a kdy se zranil náš brankař Krejčík,který mohl v sobotním zápase nastoupit pouze v poli.V první půli byli hosté efektivnější a naše chyby dokázali potrestat.Našim hráčům se podařilo vždy vyrovnat a to prostřednictvím Jakuba Kverky a Adama Rýdla.Pět minut před koncem 1.poločasu však strhli hosté opět vedení na svoji stranu.V druhém poločase provedl trenér změny v sestavě,mužstvo se snažilo s nepříznivým vývojem ještě něco udělat,ale nadějné šance Rýdla,Vejvody a Málka zůstaly nevyužity.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Málek,Horváth,Zítka,Havlát-Svárovský,Kverka,Janík,Vejvoda-Krejčík,Rýdl.

vStřídali - Žemla,Svoboda,Kopecký a Sova.

3.5.2015 hráli starší žáci FK Dobrovice na hřišti soupeře-SKP MB a vyhráli 4 : 0.

Po úvodním tlaku domácích naši hráči hru vyrovnali a šance se střídali na obou stranách.Ve 30.min.dobrovičtí hráči zahrávali rohový kop a ve vápně se nejlépe zorientoval Míša Janík a levačkou rozvlnil sítˇza domácím brankařem.V úvodu 2.půle neproměnili domácí tutovou šanci a od této chvíle naší hráči přebírali otěže zápasu.Ve 47.min. proměnil své solo Adam Rýdl,o několik minut později utekl po pravé straně Pavel Svárovský a prostřelil domácího brankaře.Povedený druhý poločas v 70.min. zakončil Tomáš Vejvoda,který přešel přes několik domácích hráčů a levačkou obstřelil domácího golmana.Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

Mužstvo hrálo v sestavě : Krejčík-Horváth,Zítka,Kverka,Havlát-Svárovský,Málek,Janík,Vejvoda-Sova,Rýdl.

Vposledním domácím mistrovském utkání,hrálo se 30.5.2015,naše mužstvo prohrálo s Lysou nad Labem 2 : 3.Výkon našeho týmu byl poznamenán čtvrtečním přátelským zápasem s FK MB,ve kterém jsme nechali na hřišti mnoho sil a kdy se zranil náš brankař Krejčík,který mohl v sobotním zápase nastoupit pouze v poli.V první půli byli hosté efektivnější a naše chyby dokázali potrestat.Našim hráčům se podařilo vždy vyrovnat a to prostřednictvím Jakuba Kverky a Adama Rýdla.Pět minut před koncem 1.poločasu však strhli hosté opět vedení na svoji stranu.V druhém poločase provedl trenér změny v sestavě,mužstvo se snažilo s nepříznivým vývojem ještě něco udělat,ale nadějné šance Rýdla,Vejvody a Málka zůstaly nevyužity.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Málek,Horváth,Zítka,Havlát-Svárovský,Kverka,Janík,Vejvoda-Krejčík,Rýdl.

vStřídali - Žemla,Svoboda,Kopecký a Sova.

3.5.2015 hráli starší žáci FK Dobrovice na hřišti soupeře-SKP MB a vyhráli 4 : 0.

Po úvodním tlaku domácích naši hráči hru vyrovnali a šance se střídali na obou stranách.Ve 30.min.dobrovičtí hráči zahrávali rohový kop a ve vápně se nejlépe zorientoval Míša Janík a levačkou rozvlnil sítˇza domácím brankařem.V úvodu 2.půle neproměnili domácí tutovou šanci a od této chvíle naší hráči přebírali otěže zápasu.Ve 47.min. proměnil své solo Adam Rýdl,o několik minut později utekl po pravé straně Pavel Svárovský a prostřelil domácího brankaře.Povedený druhý poločas v 70.min. zakončil Tomáš Vejvoda,který přešel přes několik domácích hráčů a levačkou obstřelil domácího golmana.Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

Mužstvo hrálo v sestavě : Krejčík-Horváth,Zítka,Kverka,Havlát-Svárovský,Málek,Janík,Vejvoda-Sova,Rýdl.

Vposledním domácím mistrovském utkání,hrálo se 30.5.2015,naše mužstvo prohrálo s Lysou nad Labem 2 : 3.Výkon našeho týmu byl poznamenán čtvrtečním přátelským zápasem s FK MB,ve kterém jsme nechali na hřišti mnoho sil a kdy se zranil náš brankař Krejčík,který mohl v sobotním zápase nastoupit pouze v poli.V první půli byli hosté efektivnější a naše chyby dokázali potrestat.Našim hráčům se podařilo vždy vyrovnat a to prostřednictvím Jakuba Kverky a Adama Rýdla.Pět minut před koncem 1.poločasu však strhli hosté opět vedení na svoji stranu.V druhém poločase provedl trenér změny v sestavě,mužstvo se snažilo s nepříznivým vývojem ještě něco udělat,ale nadějné šance Rýdla,Vejvody a Málka zůstaly nevyužity.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Málek,Horváth,Zítka,Havlát-Svárovský,Kverka,Janík,Vejvoda-Krejčík,Rýdl.

vStřídali - Žemla,Svoboda,Kopecký a Sova.

3.5.2015 hráli starší žáci FK Dobrovice na hřišti soupeře-SKP MB a vyhráli 4 : 0.

Po úvodním tlaku domácích naši hráči hru vyrovnali a šance se střídali na obou stranách.Ve 30.min.dobrovičtí hráči zahrávali rohový kop a ve vápně se nejlépe zorientoval Míša Janík a levačkou rozvlnil sítˇza domácím brankařem.V úvodu 2.půle neproměnili domácí tutovou šanci a od této chvíle naší hráči přebírali otěže zápasu.Ve 47.min. proměnil své solo Adam Rýdl,o několik minut později utekl po pravé straně Pavel Svárovský a prostřelil domácího brankaře.Povedený druhý poločas v 70.min. zakončil Tomáš Vejvoda,který přešel přes několik domácích hráčů a levačkou obstřelil domácího golmana.Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

Mužstvo hrálo v sestavě : Krejčík-Horváth,Zítka,Kverka,Havlát-Svárovský,Málek,Janík,Vejvoda-Sova,Rýdl.

Vposledním domácím mistrovském utkání,hrálo se 30.5.2015,naše mužstvo prohrálo s Lysou nad Labem 2 : 3.Výkon našeho týmu byl poznamenán čtvrtečním přátelským zápasem s FK MB,ve kterém jsme nechali na hřišti mnoho sil a kdy se zranil náš brankař Krejčík,který mohl v sobotním zápase nastoupit pouze v poli.V první půli byli hosté efektivnější a naše chyby dokázali potrestat.Našim hráčům se podařilo vždy vyrovnat a to prostřednictvím Jakuba Kverky a Adama Rýdla.Pět minut před koncem 1.poločasu však strhli hosté opět vedení na svoji stranu.V druhém poločase provedl trenér změny v sestavě,mužstvo se snažilo s nepříznivým vývojem ještě něco udělat,ale nadějné šance Rýdla,Vejvody a Málka zůstaly nevyužity.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Málek,Horváth,Zítka,Havlát-Svárovský,Kverka,Janík,Vejvoda-Krejčík,Rýdl.

vStřídali - Žemla,Svoboda,Kopecký a Sova.

3.5.2015 hráli starší žáci FK Dobrovice na hřišti soupeře-SKP MB a vyhráli 4 : 0.

Po úvodním tlaku domácích naši hráči hru vyrovnali a šance se střídali na obou stranách.Ve 30.min.dobrovičtí hráči zahrávali rohový kop a ve vápně se nejlépe zorientoval Míša Janík a levačkou rozvlnil sítˇza domácím brankařem.V úvodu 2.půle neproměnili domácí tutovou šanci a od této chvíle naší hráči přebírali otěže zápasu.Ve 47.min. proměnil své solo Adam Rýdl,o několik minut později utekl po pravé straně Pavel Svárovský a prostřelil domácího brankaře.Povedený druhý poločas v 70.min. zakončil Tomáš Vejvoda,který přešel přes několik domácích hráčů a levačkou obstřelil domácího golmana.Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

Mužstvo hrálo v sestavě : Krejčík-Horváth,Zítka,Kverka,Havlát-Svárovský,Málek,Janík,Vejvoda-Sova,Rýdl.

Vposledním domácím mistrovském utkání,hrálo se 30.5.2015,naše mužstvo prohrálo s Lysou nad Labem 2 : 3.Výkon našeho týmu byl poznamenán čtvrtečním přátelským zápasem s FK MB,ve kterém jsme nechali na hřišti mnoho sil a kdy se zranil náš brankař Krejčík,který mohl v sobotním zápase nastoupit pouze v poli.V první půli byli hosté efektivnější a naše chyby dokázali potrestat.Našim hráčům se podařilo vždy vyrovnat a to prostřednictvím Jakuba Kverky a Adama Rýdla.Pět minut před koncem 1.poločasu však strhli hosté opět vedení na svoji stranu.V druhém poločase provedl trenér změny v sestavě,mužstvo se snažilo s nepříznivým vývojem ještě něco udělat,ale nadějné šance Rýdla,Vejvody a Málka zůstaly nevyužity.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Málek,Horváth,Zítka,Havlát-Svárovský,Kverka,Janík,Vejvoda-Krejčík,Rýdl.

vStřídali - Žemla,Svoboda,Kopecký a Sova.

3.5.2015 hráli starší žáci FK Dobrovice na hřišti soupeře-SKP MB a vyhráli 4 : 0.

Po úvodním tlaku domácích naši hráči hru vyrovnali a šance se střídali na obou stranách.Ve 30.min.dobrovičtí hráči zahrávali rohový kop a ve vápně se nejlépe zorientoval Míša Janík a levačkou rozvlnil sítˇza domácím brankařem.V úvodu 2.půle neproměnili domácí tutovou šanci a od této chvíle naší hráči přebírali otěže zápasu.Ve 47.min. proměnil své solo Adam Rýdl,o několik minut později utekl po pravé straně Pavel Svárovský a prostřelil domácího brankaře.Povedený druhý poločas v 70.min. zakončil Tomáš Vejvoda,který přešel přes několik domácích hráčů a levačkou obstřelil domácího golmana.Ihned po rozehrání rozhodčí zápas ukončil.

Mužstvo hrálo v sestavě : Krejčík-Horváth,Zítka,Kverka,Havlát-Svárovský,Málek,Janík,Vejvoda-Sova,Rýdl.

Vposledním domácím mistrovském utkání,hrálo se 30.5.2015,naše mužstvo prohrálo s Lysou nad Labem 2 : 3.Výkon našeho týmu byl poznamenán čtvrtečním přátelským zápasem s FK MB,ve kterém jsme nechali na hřišti mnoho sil a kdy se zranil náš brankař Krejčík,který mohl v sobotním zápase nastoupit pouze v poli.V první půli byli hosté efektivnější a naše chyby dokázali potrestat.Našim hráčům se podařilo vždy vyrovnat a to prostřednictvím Jakuba Kverky a Adama Rýdla.Pět minut před koncem 1.poločasu však strhli hosté opět vedení na svoji stranu.V druhém poločase provedl trenér změny v sestavě,mužstvo se snažilo s nepříznivým vývojem ještě něco udělat,ale nadějné šance Rýdla,Vejvody a Málka zůstaly nevyužity.

Hráli jsme v sestavě : Tichý-Málek,Horváth,Zítka,Havlát-Svárovský,Kverka,Janík,Vejvoda-Krejčík,Rýdl.

vStřídali - Žemla,Svoboda,Kopecký a Sova.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: