2.Finále poháru COPYTRANS CUP.

22.05.2012 Kategorie: Starší žáci

Dne 16.5.2012 hráli dobrovičtí starší žáci v Chotětově druhé finále poháru COPYTRANS CUP a prohráli 5 : 3.Náš tým nezačal utkání vůbec dobře,protože již v první minutě po chybě obrany inkasoval branku.Neuběhlo ani 5 minut a po chybě zadních řad domácí zvýšili na 2:0 a pro náš tým to nevypadalo vůbec dobře-nedůrazná obrana a střed zálohy a prohráváme 3:0.V závěru prvního poločasu snižujeme Ondrou Bartošem na 3:1.Druhý poločas jsme začali aktivněji,ale bohužel dostáváme opět branku a stav je 4:1,naši hráči se snaží otočit výsledek ve svůj prospěch a Lukáš Oberreiter snižuje dvěma goly na 4:3.V dalších minutách mají dobrovičtí žáci převahu,opět však po chybě obrany inkasujeme na 5:3.Náš tým neskládá zbraně,ví že mu stačí dát jen jednu branku,aby vyhrál pohár.V závěru zápasu jsme nevyužili vyloženou brankovou šanci a tak zůstává skore 5:3.V poháru COPYTRANS CUP získáváme druhé místo a lze to považovat za úspěch.Za snahu a bojovnost zaslouží všichni hráči a treneři poděkování.

Hráli jsme v sestavě:Vítek-Řehák,Oberreiter,Hložek,Sova-Moc,Bartoš,Herink,Světlík-Stehlík,Loew.Střídali-Holomucký,Sadílek,Pokorný.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

FK Dobrovice (st. žáci) 14
vs.
Fotbal Zákolany 1
FK Dobrovice (st. žáci) 3
vs.
SK KAZÍN 3
Jiskra Zruč n/S 0
vs.
FK Dobrovice (st.žáci) 5

Naši partneři: