top of page
  • pklain

Starší přípravka v týdnu zvládla obě utkání

FK Dobrovice : FC Sporting Mladá Boleslav (5:4) 9:8 po penaltách


Dobrovice přivítala v pondělí 29.5. na domácí půdě těžkého soupeře FC Sporting Mladá Boleslav. Zápas byl po celou dobu velmi vyrovnaný, starší přípravka doplněna hráči z mladší přípravky ale ukázala velkou bojovnost a ikdyž mohla i vyhrát, tak Sporting před koncem zápasu skóre ještě dramaticky otočil a vyrovnávací gól v poslední minutě zařídil Putorik. Následné penalty Dobrovice zvládli 5:4 a upravili tak konečně skóre na 9:8.


Hodnocení trenéra:

Dnes velmi těžký zápas se Sportingem, který podává skvělé výkony a i výsledky. Nenechali jsme se, ale zastrašit a odehráli další výborný zápas, zároveň jsem rád že jsme oproti minulému zápasu (kdy se taky rozhodovalo na penalty) dokázali vyhrát.


Branky: 4x Putorik, Hlaváč, Válek, Karabin, Vavřina

Sestavy: Vavřina - Coller, Dufek, Boháček, Karabin, Bečvář, Kotek, Válek, Poslt, Miškovský, Hlaváč, Putorik.
Sokol Luštěnice vs. FK Dobrovice (0:3) 0:11


Ve středu 31.5 vyrazila starší přípravka na venkovní utkání do luštěnic. Naprosto dominantní výkon po celý zápas předváděli Dobrovičtí hráči a mohli se tak radovat z dalšího vítězství, zároveň poprvé bez obdržené branky.


Hodnocení trenéra: K dnešnímu zápasu nemám co vytknout. Obrana i útok fungovala na jedničku a Vavřina v brance s čistým kontem, skvělý zápas.


Branky: 3x Hlaváč, 3x Válek, 2x Dufek, 2x Karabin, Putorik

Sestavy: Vavřina - Boháček, Karabin, Putorik, Coller, Bečvář, Dufek, Válek, Hlaváč


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page