top of page
  • pklain

Starší přípravka po rozlosování ještě nevyhrála

FK Dobrovice U11 - TJ Sokol Kochánky/ Předměřice 5:10 (3:6)

8. října jsme zápas s Kochánky začali ospale. Chyběl nám větší pohyb bez míče a rozehrávka nám dnes taky trošku drhla.

V druhém poločase jsme se o dost zlepšili. Na klukách byla vidět větší chuť hrát a vytvářeli jsme si spousty brankových příležitostí.Děkujeme rodičům za podporu.


Branky: 3x Putorík, 2x Karabin,

Sestava: Vavřina - Bucek, Kuba V., Válek, Sucharda, Putorík, Karabin, Dufek, Miškovský, Poslt, Boháček O.SK Bezno Sovínky - FK Dobrovice U11 8:7 (5:3)

15.října jsme zajížděli do Bezna. I přes pomalejší rozjezd jsme zápas nevzdali a i díky dobrému soupeři mělo utkání slušnou úroveň. Aspekty, které nás zdobily byly bojovnost snaha o rozehrávku a hlavně týmový výkon, kdy kluci makali jeden za druhého.


Branky: 2x Putorík, 2x Miškovský, Karabin, Dufek, Čumpelík

Sestava: Vavřina - Bucek, Kuba V., Válek, Sucharda, Putorík, Karabin, Dufek, Miškovský, Poslt, Boháček O.FC Sporting Mladá Boleslav A - FK Dobrovice U11 14:3 (10:0)

18. října jsme narazili na výborného soupeře, který má všechny hráče ročník 2013. Našim klukům se nedá nic vytknout, snažili se bojovali, ale přes sílu a výšku soupeře jsme se moc neprosazovali. Druhý poločas byl mnohem vyrovnanější a několikrát jsme dostali soupeře do úzkých a vstřelili i nějaké góly.


Branky: Coller, Miškovský, Karabin

Sestava: Vavřina - Vacek, Coller, Karabin, Dufek, Čumpelík, Boháček O., Bucek ,Sucharda, Poslt, MiškovskýFK Dobrovice U11 - SK Kosmonosy 4:15 (1:9)

Víkendové utkání jsme sehráli s mužstvem Kosmonos. Ikdyž výsledkově to tak nevypadá, tak jsme byli s hrou i nasazením kluků spokojeni. Dnes bylo na klukách vidět, že to co po nich na tréninkách chceme se snaží přenášet i na hřiště a snaží se hrát kombinačně a nebojí se i jít jeden proti jednomu ikdyž jsou hráči soupeře starší a větší. Dnešní zápas přinesl z naší strany krásné akce a plno zajímavých utočných i obranných akcí. Chceme aby hráli už od brankaře po zemi a hledali si volné prostory což se nám dnes hodněkrát povedlo, zhodnotil Radek Poslt. Děkujeme všem fanouškům za podporu.


Branky: 2x Putorík, Miškovský, Karabin

Sestava: Bucek - Miškovský, Vacek, Karabin, Kotek, Coller, Čumpelík, Poslt, Putorík, Dufek, Válek

22 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page