top of page
  • pklain

Ohlédnutí za podzimní částí našeho B týmu s Jirkou Zvěřinou

Jak se v létě skládal kádr B mužstva, bylo to snadné?

Mužstvo dal dohromady hlavně Pavel Antoš. Věděli jsme, že nám končí hodně dorostenců a ty jsme vhodně doplnili zkušenými staršími hráči z nichž někteří prošli naším Áčkem nebo béčkem v minulosti, takže naší sestavu tvoří dravé mládí a zkušení borci.


Nově založené béčko muselo začít v té nejnižší soutěži a v podzimní části jste nezažili porážku a zaslouženě si došli za půlmistrem. Očekával jsi to?

Tak věděli jsme, že kádr máme kvalitní a měli by jsme hrát špičku soutěže. Některé zápasy jsou pro nás těžké, jelikož soupeř nahradí fotbalovost tvrdou hrou a naše kluky to bolí. To, že jsme po celý podzim nepoznali porážku nás těší a chtěli bychom v těchto výkonech pokračovat i na jaře.


Překvapila tě kvalita IV. třídy, jelikož jste gólů dávali požehnaně, především na domácí půdě?

Kvalita soutěže nás nepřekvapila jelikož jsme s trenérem Pavlem Antošem zhlédli několik zápasů již v minulé sezoně.

Ano dáváme hodně branek, a doufáme, že tím těšíme naše fanoušky a diváky dobrovického fotbalu. Ještě by to chtělo zapracovat na koncovce, jelikož hodně šancí neproměňujeme. Pár zápasů se nám to vymstilo a vyhráli jsme se štěstím.


Ambice do jarní části jsou zřejmé a to postup do III. třídy, je tomu tak?

Ano po podzimu nemůže být jinak. Nepostoupit výš by bylo zklamání, jak naše, tak vedení klubu a hlavně našich fanoušků, kteří nás v hojném počtu doprovází i na venkovní zápasy.


Plánujete s trenérem Antošem nějaké doplnění kádru na jarní částí nebo budete stále sahat do mládežnických řad, kteří se prokázali už v podzimu svou kvalitou?

Mužstvo by mělo zůstat pohromadě i na jaro. Možná se naskytne nějaké doplnění kádru, ale momentální stav je vyhovující pro 4.třídu. Spolupráce s dorostem je výborná a kluci rádi chodí si kopnout za rezervu. Musíme vyřešit pouze hostování jednoho hráče, kde jednáme s jeho mateřským klubem.


Poslední otázka, zimní příprava už víš jak bude probíhat a případní soupeři v ní?

Přípravu na jaro začneme na Umělé trávě v Mladé Boleslavi, kde má klub 2x v týdnu zajištěné hřiště., když počasí dovolí, tak počátkem března bychom už využili naše tréninkové hřiště. Soutěž začínáme poslední víkend v březnu. Před zahájením jarní části bychom rádi sehráli 2 přípravné zápasy s mužstvy z vyšších soutěží. Prozatím jsou soupeři v jednání.Krásné Vánoce a Šťastný Nový rok všem fanouškům dobrovické kopané.

135 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

コメント


bottom of page