top of page
  • pklain

Mladší přípravka absolvovala ke konci roku turnaje v Bělé pod Bezdězem

11.12.2022 v Bělé pod Bezdězem odehrála naše mladší přípravka první halový turnaj zimní přípravy. Na turnaji se týmu výsledkově i herně dařilo. Naši mladíci postoupili ze skupiny z druhého místa, kde porazili Českou Lípu 3:1, Kosmonosy 2:1 a prohráli smolným gólem 0:1 s Mimoní.

V semifinále je čekal soupeř z Turnova, který s přehledem porazili a po výsledku 5:1 postoupili do finale, kde se opět utkali s FK Mimoň. Finále bylo vyrovnané, ale převážně to byli hráči Dobrovice kteří mohli rozhodnout o vítězi turnaje, bohužel jsme z ojedinělého závaru před naší brankou minutu před koncem inkasovali a finále prohráli. Druhé místo bylo skvělým výsledkem a trenéři Radek Poslt a David Miškovský byli s výkonem hráčů spokojení.


Obsazení turnaje: FK Dobrovice A, FK Dobrovice B, SK Kosmonosy, TJ Jiskra Mimoň, TJ Lokomotiva Česká Lípa A, TJ Lokomotiva Česká Lípa B, FK Turnov, Sokol Kochánky.


Střelci FK Dobrovice A: Karabin 4x, Miškovský 3x, Poslt 2x, Čumpelík 1x


FK Dobrovice A reprezentovali: Vavřina-Kotek, Putorík, Miškovský, Poslt, Čumpelík, Karabin, Vacek, Sucharda.


Konečné umístění:

1. Jiskra Mimoň

2. FK Dobrovice A

3. FK Dobrovice B

4. FK Turnov

5. TJ Lokomotiva Č. Lípa A

6. Kochánky/ Předměřice

7. SK Kosmonosy

8. TJ Lokomotiva Č. Lípa B


 

17.12.2022 odehrála naše přípravka svůj druhý a zároveň vánoční turnaj v Bělé pod Bezdězem. Turnaj se z důvodu odhlášení jednoho mužstva nehrál formátem playou, ale formátem kde se každý tým utkal s každým. Na turnaj jsme bohužel přes rozsáhlou marodku jeli v improvizované sestavě. Odehráli jsme celkem 6 utkání z nichž jsme 5x zvítězili a 1x prohráli. Postupně jsme porazili týmy SK Kosmonosy 2:1, SK Bělou 2:1, Sporting MB 4:0, FK Dobrovice B 3:0 a Dolní Bousouv 4:0. Jedinou porážku v poměru 0:2 jsme si připsali s pozdějším vítězem turnaje Mnichovohradišťským SK. Hradiště bylo po delším čase mužstvo, které nás svými individualitami přehrálo. I přes rozsáhlou marodku jsme v konečném pořadí obsadili skvělé 2. místo.

Obsazení turnaje:FK Dobrovice A, FK Dobrovice B, SK Kosmonosy, SK Bělá, Mnichovo Hradiště, Sporting MB, Dolní Bousov,

Střelci FK Dobrovice A: Karabin 9x, Janda.T 3x, Miškovský 2x, Poslt 1x

FK Dobrovice A reprezentovali: Vavřina - Boháček, Poslt, Miškovský, Janda.T, Kotek, Vacek, Karabin


Umístění:

1. Mnichovohradišťský SK

2. FK Dobrovice A

3. FC Sporting MB

4. SK Bělá p/B

5. SK Kosmonosy

6. Dolnobousovský SK

7. FK Dobrovice B

25 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page