top of page

Mladší žáci obsadili 6. místo na Kába Cupu

Fotbalový Kába Cup žáků letos slaví desáté narozeniny, a tak jeho pořadatelé vymysleli Turnaj šampionů, kam pozvali oddíly, které Kába cup v minulosti vyhrály nebo se dostaly do finále. Jeho vítězem na hřišti Komárova se nakonec stal klub Fotbal Zákolany, který v "kladenském" finále vrátil Unhošti porážku z minulého ročníku. Turnaje se zúčastnili týmy FK Dobrovice, SK Roztoky, SK Slaný, TJ Unhošť, FK Komárov, Fotbal Zákolany, FK Kralupy a AFK Sadská.


Dopolední část tvořila utkání ve dvou čtyřčlenných skupinách. Áčkovou vyhrála Unhošť o bod před SK Slaný, stejně tak B skupinu vyhrály Zákolany o bod před domácím Komárovem.


Polední pauza nebyla jen obědová, ale nesla se také v rytmu free-stylu, který předvedli kluci a děvčata ze Zákolan a také Tučňákova Trefa - nejprve soutěž hráčů a následně stejná pro trenéry. Mezi hráči byli úspěšní dva zástupci družstev, do Dobrovic a Komárova putuje triko Macron s logem sponzora soutěže TT Complex, do vítězné Dobrovice ještě voucher na tisíc korun do Laser Game Galaxy a k tomu poukázka na 4 vstupenky do Hradce Králové na ligový zápas a benzín na cestu.


Odpoledne se hrálo play-off. Ve čtvrtfinále nastoupil vítěz skupiny se čtvrtým z druhé skupiny, druzí hráli se třetím. Do semifinále postoupila družstva Unhoště (výhra 4:0 nad Kralupy), Zákolan (6:1 nad Dobrovicí), Roztok (1:0 nad Komárovem) a SK Slaný (2:0 nad Sadskou). V semifinále Slaný prohrálo se Zákolany 1:3, utkání Unhošť - Roztoky po remíze 2:2 rozhodly pokutové kopy - Unhošť postoupila do finále.


Finálový souboj se hrál klasickým stylem jako ve skupinách a Zákolany vyhráli poměrem 5:1 nad Unhoští. Ostatní zápasy se hrály formou střelby penalt.Jednotlivá utkání FK Dobrovice ve skupině:

FK Dobrovice - SK Roztoky 0:4

SK Slaný - FK Dobrovice 3:2 (2x Pokorný)

FK Dobrovice - TJ Unhošť 2:5 (Boháček Martin, Pokorný)


Čtvrfinále: Fotbal Zákolany - FK Dobrovice 6:1 (Pokorný)


Souboje o umístění:

FK Dobrovice - AFK Sadská 5:4 (Pokutové kopy)

FK Dobrovice - FK Komárov 0:3 (Pokutové kopy)


Celkové umístění: 1. Fotbal Zákolany

2. TJ Unhošť

3. SK Slaný

4. SK Roztoky

5. FK Komárov

6. FK Dobrovice

7. FK Kralupy

8. AFK Sadská


Na turnaji nás reprezentovali: Bečvář Milan, Boháček Marek, Boháček Martin, Boháček Ondřej, Darmoš Jaroslav, Grus Jakub, Hlaváč Kryštof, Hudec Jan, Koch Laura, Vrabec Dominik, Zilbeari Adrian, Pokorný Tomáš


Hodnocení Matěje Cigánka:

Zúčastnili jsme se turnaje šampiónů KÁBA Cupu v Komárově, kde jsme předvedli dobré, ale i špatné výkony. Výkony ve skupině jsme měli dobré, bohužel jsme neproměňovali šance a soupeř nás za to trestal. Ve čtvrtfinále jsme narazili na Zákolany, které byli těžkým soupeřem a nakonec celý turnaj vyhráli. Po prohře se Zákolany jsme byli v semifinále o 5.- 8. místo, kde jsme narazili na Sadskou. Kopali se pouze penalty, na které jsme dokázali zvítězit 5:4. Poté nás čekal souboj o 5. místo s domácím Komárovem, kde se stejně jako v předchozím zápase kopali jen penalty. Bohužel jsme přesnost penalt ze zápasu předešlého nedokázali potvrdit a prohráli jsme 0:3. Celkově jsme na turnaji skončili šestí a hodnotíme to hodně pozitivně a kluky a dívku bychom chtěli pochválit za skvělou reprezentaci klubu.
31 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page