top of page
  • pklain

Kluci to dokázali a jsou šampioni okresního poháru

Aktualizováno: 23. 5. 2023

Kluci to dokázali!


Dnes 22.5. jsme se utkali ve finálovém turnaji s týmy Bakova a Bezna. První zápas byl i přes skvělý začátek velké drama. Do zápasu jsme vstoupili skvěle a rychle jsme vedli 3:0. Soupeř ale nic nevzdal a ještě v prvním poločase dokázal utkání otočit na 3:4. Skóre se přelévalo z jedné strany na druhou a nakonec jsme dokázali zvítězit poměrem 9:7.


Druhé utkání se hrálo převážně pod naší taktovkou a v prvním poločase jsme se dostali do vedení 1:0. Další branku se nám v první půli vstřelit nepodařilo i přes náš velký tlak. Druhý poločas jsme začali skvěle a přidali dvě rychlé branky. Zbytek zápasu už se hrál celkem v poklidu a kluci chtěli přidávat další a další góly. Výsledek utkání byl nakonec 7:0 a to znamená, že jsme skončili na prvním místě v okresním poháru. Celý turnaj sledovalo spoustu fanoušků a atmosféra byla díky nim naprosto skvělá.


Děkujeme a užijte si to je to výsledek všech kteří mají k fotbalu takový přístup.FK Dobrovice - SK Bakov 9:7 (5:4) Branky: 5xPutorík, 2xKarabin, 2xVacek


FK Dobrovice - SK Bezno 7:0 (1:0) Branky: 4x Putorík, Boháček, Kotek, Sucharda


Na turnaji nás reprezentovali: Vavřina, Boháček, Poslt, Miškovský, Putorík, Sucharda, Vacek, Karabin, Čumpelík

63 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

댓글


bottom of page