top of page
  • pklain

Dorost zvládl poslední zápas a přejel poslední Březno/Řepov

TJ Sokol Březno/Řepov - FK Dobrovice 0:8 (0:4)


Poslední zápas sezóny dorostenci zvládli na výbornou a nasázeli poslednímu Březnu/Řepovu osm branek. Oba poločasy skončili shodně naší výhrou 4:0. Tímto zápasem tak zakončili dorostenci úspěšnou sezónu a doufáme, že příští rok na tuto sezónu navážou jejich mladší nástupci, jelikož z velké části bude tým dorostu obměněn jak hráčsky, tak trenérsky, kdy se posune ze starších žáků do dorostu Tomáš Cigánek.


Hodnocení Jirky Zvěřiny: I když chyby by se našly. Chtěli jsme aby si to hráči užili a hlavně ti, kteří končí a přecházejí do dospělé kategorie. Někteří kluci přecházejí do nově zakládaného B-mužstva a kluci, co jsme měli na hostování se vracejí do svých mateřských klubů. Končíme i my realizační tým a přecházíme k B-týmu. Klukům přejeme ať se jím dále daří aspoň tak jako tuto sezónu, kdy jsme předváděli pěkné výkony a divákům se naše hra líbila i když někdy nevedla k bodům.


Branky: 16., 28., 41., 52., 56. Zvěřina, 37. Lepka, 71. Krátký, 90. Kříž

FK Dobrovice: Šimek - Tůma, Cigánek, Durna J. (61. Pavlíček), Jansa - Lepka, Kopřiva (40. Hložek) , Šťastný, Kopecký (40. Rösler) - Durna P. (73. Kříž), Zvěřina (61. Krátký)Vstřelená branka Jakuba Zvěřiny.Končící duo Zvěřina J., Cigánek M., kteří přecházejí do mužské kategorie a zároveň budou mít na starost jako trenéři od nové sezóny mladší žáky.
120 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentários


bottom of page