top of page
  • pklain

Csaplárova past sklapla v Hradci

FC Slavia Hradec Králové - FK Dobrovice 2:3 (2:1)


K nováčkovi do Hradce Králové jsme zajížděli v posledním venkovním utkání, kde utkání se odehrálo na místní umělé trávě. Bohužel vstup do utkání byl hrůzostrašný a již v 6. minutě po zahraném signálu z rohu poslal domácí do vedení Kabeláč – 1:0. Ve 30. minutě vyrazil střelu Krotila brankář Bartoš pouze před sebe a Matsaberidze reagoval nejrychleji a z dorážky se nemýlil – 2:0. O dvě minuty později jsme se dostali ke slovu také my a hned jsme dokázali skórovat, když se po centru Zelinky prosadil hlavou prosadil Volf a snížil na 2:1. Několik dalších šancí domácí naštěstí nedotáhli ke vstřelení branky. Ve druhém poločase jsme zlepšili pohyb a soupeře jsme nepustili do žádné vyložené šance. Vyrovnání přišlo až v 78. minutě, kdy na levé straně podnikli pěknou kombinaci Bičiště s Kohoutem a první jmenovaný poslal centr do vápna na hlavu kanonýra Volfa a bylo srovnáno - 2:2. Při chuti hrající Volf byl důležitým faktorem v posledních vteřinách utkání, kde byl klíčovou postavou. Nejdříve Kopecký podstoupil hlavičkový souboj, který vyhrál na hranici velkého vápna, k míči na hranici penalty se dostal o maličko dříve již zmiňovaný Volf před vyběhnuvším brankářem, který ho zfauloval. Nejprve hlavní rozhodčí Braun ukázal faul na brankáře, ale po krátké poradě se svým asistentem změnil své rozhodnutí a nařídil penaltu, kterou proměnil Sedláček - 2:3 a vystřelil nám důležité tři body a natáhl šňůru 4 zápasů bez prohry.


Rozhodčí: Braun - Bednář, Rázek

Delegát: Sýkora


Branky: 6. J. Kabeláč, 30. Matsaberidze - 31., 78. Volf, 90+2. Sedláček z pen.


FK Dobrovice: Bartoš (C) - Horák (90. Cigánek), Pečínka, Sedláček, L. Janovský (46. Kohout) - Zelinka (59. Kopecký), Knobloch, Bora, Pánek (71. Král), Bičiště - Volf (90. Zajíček).


FC Slavia Hradec Králové: Vaníček - Vošlajer, Mates, Strasser(C), Hlušička - Matsaberidze (89. Málek), Tomek (81. Šejvl), J. Kabeláč, Krotil - Rajnoch - Novotný (81. Řezáč)

46 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page