top of page
  • pklain

Béčko se rozloučilo s podzimem rekordní výhrou

FK Dobrovice B - SK Bezno Sovínky B 15:0 (6:0)

V posledním kole dobrovičtí hráči byli nuceni odehrát své utkání na UMT v Benátkách n. Jizerou, jelikož terén v Dobrovici byl nezpůsobilý kvůli počasí. Vítězství se zrodilo celkem snadno a kanonádu spustil kapitán David Miškovský v 11. minutě. Poločasový stav svítil na tabuli 6:0 a všichni borci si přáli, aby si zopakovali výhru v Kropáčově Vrutici, kde vstřelili 10 branek. Nakonec se jim povedlo více a to úctyhodných 15 branek. O výsledek se zasloužilo 7 hráčů a zcela jednoznačně ovládli podzimní část IV. třídy a došli si pro půlmistra.


Hodnocení Jirky Zvěřiny: Rekordní výhra, podpořená týmovým výkonem a skvěle zakončená podzimní sezóna, kdy jsme nepoznali porážku. Mužstvo by mělo pro jarní část zůstat pohromadě, řešíme jedno hostování, které by jsme chtěli změnit v přestup. Doufáme, že nikdo neodejde nebo nepřijde nějaké laso pro kluky z vyšší soutěže.


Branky: 11., 48. Miškovský, 13., 50., 52., 53. Zvěřina, 14., 42., 64. Makovec, 29., 36. Kaláb, 63. Poslt, 82., 87. Zajíček, 85. Kopecký


Sestava: Král - Durna J., Boháček M., Tuma, Bartoň - Cigánek T., Miškovský, Nastoupil, Makovec - Durna P., Zvěřina

Střidali: Kaláb, Krátký, Kopecký M., Antoš, Zajíček, PosltFotogalerie od p. Kalába
67 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page