top of page

Anglický týden završilo A mužstvo výhrou proti Spojům

Druhý anglický týden v zimní přípravě sehráli hráči A týmu. Ve středu 21.2 narazili tým hrající krajský přebor, který se nachází na 3. místě a je jím FC Velim, která oplývá velmi kvalitním a zkušeným mužstvem. Utkání bylo divoké na šance na obou stranách a utkání skončilo smírně. Třikrát jsme prohrávali a vždy dokázali srovnat. Poprvé za A tým se trefil krásně Cigánek z přímého kopu. Další dvě branky vstřelil Sedláček s Horákem vždy po rohovém kopu.


FK Dobrovice - FC Velim 3:3 (1:1)


Branky: 23. Cigánek, 51. Sedláček, 67. Horák - 8. Dudek, 46. Nejedlý, 65. Čapek

Sestava: Trhlín - Cigánek (46. Horák), Macek, Sedláček, Čičatka (46. Bičiště)- Janovský J. (70. Čičatka), Tarasiuk (46. Bora), Král, Yaroshenko - Pánek (46. Volf) - Kohout (69. Cigánek)V sobotu 24.2. jsme narazili opět na divizního soupeře a tentokrát z naší divizní skupiny. První poločas jsme po hezké akci vstřelili úvodní gól jinak hra byla vyrovnaná, kdy soupeř o trochu více držel míč, ale nevytvořil si žádnou šanci a my ještě ke konci poločasu nastřelili břevno. Druhý poločas jsme byli lepším týmem, kdy jsme dali dvě krásné branky a soupeře do ničeho nepustili. Inkasovali jsme z trestného kopu, kdy nám soupeř vymetl šibenici a my mohli ještě jednou skórovat, ale bohužel Volfovu střelu, která šla do brány zablokovali na roh. Příští týden v sobotu sehrajeme generálku proti béčku Viktorie Žižkov. Výkop od 12:00 v Brandýse n. Labem.FK Dobrovice - TJ Spoje Praha 3:1 (1:0)


Branky: 2. Kohout, 65. Bičiště, 75. Janovský J. - 85. hosté

Sestava: Bartoš (60. Trhlín) - Krčmář, Nemšovský, Sedláček (60. Macek), Bičiště (75. Janovský L.) - Němec (46. Kopecký), Horák (46. Bora),Pánek (60. Král), Volf (75. Čičatka), Zörkler (60. Janovský J.) - Kohout130 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page