Mladší žáci vstoupili do jarní části vítězně

17.04.2022 Kategorie: Mladší žáci

Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 1:4 (1:2)

Přesunuté utkání na středu 13.4. odehráli mladší žáci své první jarní mistrovské utkání v Luštěnicích, které byly díky 1.místu v tabulce favoritem. Hned od začátku zápasu to ale byli naši hráči kdo udával tempo hry a po 5 minutách jsme vedli 2:0, kdy obě branky vstřelil J. Novotný. Domácí Kolínský sice ve 13.minutě z rohového kopu hlavou snížil na 2:1 , ale to bylo od domácích do přestávky vše. Po přestávce z rohu přidal Mráček 3. gól a ve 40.min. upravil skóre na konečných 4:1 Válek. Skvělými zákroky v bráně se předvedl Denis Šak.

Po zimní přípravě, kdy se nám výsledkově nedařilo, podali naši hráči velmi dobrý týmový výkon a Luštěnice jasně přehráli.

 

Sokol Luštěnice - FK Dobrovice 1:4 (1:2)

Branky - 1., 5. Novotný , 35. Mráček, 40. Válek 

Sestava - Šak - Darmoš, Fortner, Sedláček, Zajíček, Fól, Novotný, Chromý[K], Mráček, Kaláb, Wagenknecht

Střídali - Válek

 

Tabulku mladších žáků naleznete zde - OP mladší žáci 7+1 skupina B | Soutěže | FOTBAL.CZ

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

SK Meteor Kostelní Hlavno 1
vs.
FK Dobrovice (ml. žáci) 5
FK Dobrovice (ml. žáci) 3
vs.
TJF Čechie Čejetice 0
DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 3
vs.
FK Dobrovice 2

Naši partneři: