Mladší žáci postoupili přes Řepov do finále okresního poháru

25.05.2022 Kategorie: Mladší žáci

Sokol Řepov - FK Dobrovice 2:3pp (2:2)

V úterý 24.5. odehráli mladší žáci semifinálový zápas na hřišti v Řepově. V deštivém podvečeru nezačali naši žáci dobře a už v 7. minutě inkasovali. Ve 20. minutě bylo ještě hůře a inkasovali podruhé. Až stavu 0:2 zmizela nervozita z kopaček našich hráčů a kombinací začali přehrávat domácí. Po poločasové přestávce snížil po dorážce Wagenknecht a ve 42.minutě vyrovnal Šak. Dobrovičtí se dál snažili rozhodnout, ale domácí ubránili remízu. Na řadu přišli pokutové kopy, kdy domácí vychytal Sedláček a naši hráči slavili zasloužený postup do finále. Ve finále narazí na FC FC Sporting Mladá Boleslav "A" 

Na začátku jsme si zkomplikovali zápas, ale po dobrém výkonu jsme zaslouženě postoupili.

Sokol Řepov - FK Dobrovice 2:3pp (2:2)

Branky: 7. Bubeníček, 20. Šimíček 33. Wagenknecht, 42. Šak

FK Dobrovice: Sedláček - Fortner, Šak, Moc, Zajíček - Bělka, Novotný, Chromý, Mráček - Kaláb, Wagenknecht

Střídali: Sedláčková, Darmoš

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

SK Meteor Kostelní Hlavno 1
vs.
FK Dobrovice (ml. žáci) 5
FK Dobrovice (ml. žáci) 3
vs.
TJF Čechie Čejetice 0
DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 3
vs.
FK Dobrovice 2

Naši partneři: