Mistrovské utkání 7+1 třetí kolo

22.09.2013 Kategorie: Mladší žáci

Okresní přebor skupiny F3A Mladších žáků roku 2013/2014  -       třetí kolo

FK Dobrovice – FK Benátky nad Jizerou   8:1 ( 4:1)

 V neděli 22.9.2013 dobrovičtí mladší žáci hostili na svém hříšti soupeře z Benátek nad Jizerou. Do tohoto utkání FK Dobrovice konečně zase nastoupila skoro v plné sestavě mimo nemocného Petra Backy a zraněného Vojty Suchého, ale s Davidem Graclem a Martinem Kopeckým. Oproti tomu soupeř přijel bez svých tří klíčových hráčů a doplněnou sestavou což bylo znát již od počátku hry. Dobrovičtí kluci předváděli rychlý fotbal s výborným rozdělováním míčů na volné hráče  od Davida Gracla ve středu zálohy , taženými útoky po pravé straně zálohy rychlým a bojovným Matějem Svobodou , neméně důrazným a rychlým Martinem Kopeckým na hrotu. Střední záložník se také představil jako pohotový střelec což mužstvo potřebuje. Zadní řady docela slušně zastavovaly soupeře a s menší přesností nahrávky se snažily posílat míče vpřed.  První poločas byl vyrovnaný druhému co do vstřelených branek , ovšem pomalost při startu na míč u obránců byla přeci jenom ve druhé části viditelná. Kdyby byl výsledek utkání 12:1, nikdo z prý třiceti pěti diváků by se nedivil. Martin Kopecký si prožil dopolední smůlu parádním břevnem z 15 metrů, ve druhé polovině zase tyčí, Matěj Mráček po přihrávce Davida Gracla zahodil svůj druhý gól do prázdné branky , Matěj Svoboda i David Gracl měli další možnosti.

  Jinak pohled na hru dobrovických kluků dirigovaných Davidem Graclem byl příjemný a výkony na postech záložníků byly takové jak chce trenér vidět. V obraných řadách sice již trochu došlo ke zlepšení posílání míčů na hráče vpřed ale… soupeř jim to trochu více dovolil a proto - nákop míče, předvídavost, rychleji zpracovat míč s přihrávkou by mělo být zaměřením na treningu. Nehledě na soupeře získali kluci tři body, skóre povýšili o osm branek a proto poděkování za snahu a dobré vystupování patří všem na hříšti.

Sestava:   Tichý-

Jan Ištók, Jan Žemla, David Niems-

Matěj Svoboda,  David Gracl,   Matěj Mráček- 

                   Martin Kopecký

Střidali:     Rejmon, Červa,

Branky:    David Gracl 4x, David Niems 1x, Matěj Svoboda 1x Matěj Mráček 1x, Martin Kopecký 1x

Fotografie mladších žáků FK Dobrovice roku 2013/2014 naleznete na   http://byvalytrner.rajce.idnes.cz/FK_Dobrovice_Ml._zaci_2013_2014/

 

 

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

SK Meteor Kostelní Hlavno 1
vs.
FK Dobrovice (ml. žáci) 5
FK Dobrovice (ml. žáci) 3
vs.
TJF Čechie Čejetice 0
DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 3
vs.
FK Dobrovice 2

Naši partneři: