Mistrovské utkání 7+1

19.10.2012 Kategorie: Mladší žáci

 

       Ve středu  17.10.2012 sehráli dobrovičtí mladší žáci mistrovské utkání ve skupině F3A proti mužstvu Sportingu MB na hříšti Astonka v Mladé Boleslavi.  Zvítězili s výsledkem 0:10

       

    Proti soupeři, který byl podstatně slabší výkonem a pojetím hry nastoupili dobrovičtí kluci dle trenérů v pozměněné sestavě

Volf- Štika,Paclt, Frydrych- Havlát, Málek, Gracl – Backa.

Střídali: Rejmon, Farkaš, Vejvoda, Svárovský, Žemla

Branky:  Gracl 5x, Havlát 2x,  Farkaš, Vejvoda a Backa 1x

       Brankář Vít Tichý tentokráte nezasahoval do sestavy i když na utkání byl oblečen, protože bylo třeba vycvičit i náhradního golmana. Ten sice neměl mnoho práce ale ve druhém poločase se dvěma zákroky vytáhl.

        Hra byla od druhé minuty začátku plně v moci FK Dobrovice když po rohovém kopu z pravé strany David Gracl levačkou zatočil míč nad brankářem do sítě. Potom se už jen domácí bránili se štěstím, naší smůlou a výborným výkonem brankáře. Jejich hra postrádala systém a dovolila dobrovickým klukům neproměňovat i vyložené šance.

        V sestavě proti tomuto soupeři se objevil dobrý výkon a rozehrávka stopera Matěje Paclta . Překvapil i na hrotu hrající Petr Backa, jehož branka do  prázdné branky při obejití brankáře  byla parádní. Proti takovému soupeři se snažil i Samuel Farkaš  sledujíce míč a dávající svou druhou branku s soutěži. Gól přidal i se proměnnými okamžiky střídající Tomáš Vejvoda z pravé strany zálohy .

        FK Dobrovice se opírala o dobrý výkon Dana Málka ve středu zálohy, Jarka Havlát s dvěma góly a dvěma vyloženými šancemi se trápil v nepřesné přihrávce. David Gracl dávající pět branek, předkládal gólové přihrávky,  bohužel bez  využití jeho spoluhráčů.

       Přesto, že soupeř byl o poznání slabší, všichni kdo byli na hříšti podali dobrý výkon, který mohl být výraznější na branky. Ovšem- stále zůstává alfou omegou hry zastavení míče, přihrávka a to přesná , nabíhání do volných prostorů. Zvláště, když přijdou těžší soupeři jako příští utkání.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

SK Meteor Kostelní Hlavno 1
vs.
FK Dobrovice (ml. žáci) 5
FK Dobrovice (ml. žáci) 3
vs.
TJF Čechie Čejetice 0
DBSK/TJ Sokol Kněžmost „B“ (SD) 3
vs.
FK Dobrovice 2

Naši partneři: