Vítězství v dolnobousovském turnaji!

09.05.2013 Kategorie: Minižáci

V Dolním Bousově se uskutečnil již dvanáctý ročník turnaje starších přípravek i za učasti té naší. Hrálo se ve dvou skupinách po čtyřech týmech, turnaj zpestřila účast německého týmu TSV Rohrbach! Naším prvním soupeřem byl Výběr OFS, s kterým jsme sice prohrávaly 1:0, ale utkání jsme otočili na konečných 5:2 (Durna 2x, Kopecký, Suchý, Pavlíček). Poté přišly další dvě hladké výhry nad Akumou MB 4:0 (Kopecký,Suchý,Durna,Kuhmel) a 3:0 s Březnem (Durna 2x,Kopecký), což znamenalo postup do semifinále z prvního místa.

Tam na nás čekal náš tradiční soupeř a to domácí DBSK. Začátek nám opět nevyšel a domácí šli do vedení, kluci se sebrali a i díky hatricku Vojty Suchého jsme zvítězili 5:1 (Suchý 3x,Durna,Svoboda). Takhle hladké vítěství jsme nečekali, ale kluci potvrdili rostoucí formu. Do finále postoupil německý tým TSV, který v semifinále vyhrál nad Výběrem OFS 1:0. Německý tým ve skupině porazily Židněves 11:0, DBSK 4:3 a Sporting MB 5:0.

Finále to bylo se vším všudy! Německý tým šel do vedení po naší chybě v obraně a my tak opět dotahovali náskok soupeře. Naši kluci dobívali soupeřovu branku, ale míč pořád míjel těsně tyče soupeřova týmu. Skvělý výkon podal Martin Kopecký, který bojoval jako lev! Až když německý trenér zvolal cvai minuté, přišla naše chvíle! Po opakovaném autovém vhazováním na soupeřově půli propadl míč k Petru Durnovi a ten poslal zápas hlavou do penaltového rostřelu. Po třech proměněných penaltách na obou stranách (Kuhmel, Kopecký a Svoboda) se šlo do souboje kdo z koho! Na řadu šel náš nejmladší hráč Vašík Pavlíček a potvrdil že má ve své levé noze kladivo! Jeho střela skončila v levé šibenici! Soupeř opět srovnal a tak dalším střelcem byl Petr Durna ten poslal míč opět do šibenice a protože německý střelec poslal míč mimo, mohla vypuknout neskutečná radost našeho týmu! Musím poděkovat všem hráčům za jejich bojovnost a předvedený výkon! Poděkovat také musím rodíčům, kteří neúnavně pozbuzovali a fandili klukům po celý turnaj.

Vítězná sestava: Kuhmel-Svoboda,Ištok-Kopecký-Suchý,Durna Petr

střídali: Pavlíček,Odstrčil,Čapek,Zvěřina,Niems

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: