Starší přípravka FK Dobrovice měla úspěšný víkend

16.09.2019 Kategorie: Minižáci

Hráči starší přípravky odehráli o víkednu další mistrovská utkání.

V sobotu 14.9.2019 odehráli dobrovičtí hráči starší přípravky "A" na domácím hřišti mistrovské utkání proti hráčům FC Sporting MB. Zápas byl od samého začátku velmi vyrovnaný. V 5.minutě šel soupeř do vedení. Naši hráči na nic nečekali a za dvě minuty odpověděli také gólem, který vstřelil Max Kelbich. V 9.minutě se soupeř opět dostal do vedení. Ale od 20.minuty nastal zlom, kdy branku vstřelil Šimon Kabele, v 32.minutě Dominik Picek, po skvělé akci a nahrávce dorážel v 37.minutě Dominik Picek, to už naši hráči vedli 4:2. Sportingu se podařilo vstřelit ještě jednu branku, na kterou dobrovičtí hráči okamžitě odpověděli také brankou. Trestný kop proměnil Dominik Picek a poslední branku po vytvořené akci dorážel Max Kelbich.

FK Dobrovice :  FC Sporting MB 7:3.

Sestava dobrovických hráčů: brankář - Denis Šak, Denis Fortner, Lukáš Sedláček, Josef Zajíček, Matyáš Chromý, Max Kelbich, Dan Mráček, Dominik Picek a Šimon Kabele.

Starší přípravka FK Dobrovice "B" odehrála v neděli 15.9.2019 mistrovské utkání proti SK Židněves.

Od samého začátku byli dobrovičtí hráči lepším týmem. Střelecky se nejvíce prosadil Eliáš Kaláb, který se v tomto zápase trefil 6x. Další branky přidali: Dominik Picek, Lukáš Sedláček, Jan Novotný a Josef Zajíček.

FK Dobrovice "B" : SK Židněves 15:1

Sestava dobrovických hráčů: brankář - Šimon Kabele, Lukáš Sedláček, Matěj Moc, Josef Zajíček, Jakub Žid, Jan Novotný, Eliáš Kaláb, Dominik Picek a Vít Koukl.

Děkujeme všem hráčům za krásný fotbalový zážitek. Milan Novotný a Vlasta Kabele.

 

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: