Poslední turnaj jarní sezony 2012.

26.06.2012 Kategorie: Minižáci

23.6.2012 se dobrovičtí minižáci zúčastnili již 5.ročníku turnaje,který pořádala Židněves.Tohoto turnaje se zúčastnila mužstva Mnichova Hradiště,Dolního Bousova,Čejetic,Horek n.J.,Sportingu MB,Zdětína,Židněvse,Doubravy a FK Dobrovice.Hrálo se odlišným způsobem od minižákovské kopané a to systémem 7+1,hrací doba 2x10 min. a hrálo se ve dvou skupinách.Mužstvo FK Dobrovice bylo značně oslabeno,hráli jsme bez třech hráčů základní sestavy a kromě posledních dvou zápasů nebyl nikdo na střídání.Hráli jsme v této sestavě:Kühmel-Svoboda,Backa,Ištok-Suchý,Gracl-Durna P.,Kopecký.Na poslední dva zápasy byl na střídání Jakub Durna.

Výsledky zápasů v naší skupině A: Dobrovice - Židněves   9 : 0 branky-Kopecký 3x,Durna P.3x,Gracl 2x,Suchý.Přehráli jsme soupeře pojetím hry a fotbalovými výkony všech v sestavě.

                                                       Dobrovice - Dolní Bousov  0 : 0.Sice jsme hráli nápaditou hru v přechodu do útoku,stříleli,ale štěstí v tomto zápase nebylo na naší straně.Soupeř nastřelil břevno a 2x se vyznamenal v bráně Patrik Kühmel.V hodnocení jsme byli herně lepší Bousova.

                                                       Dobrovice - Horky n.J.  2 : 2  branky-Gracl 2x.Fyzicky vyspělejší kluci z Horek nás zaskočili,ale po druhém poločase se již hra začala vyrovnávat.Došlo k výměně míst v obraně a záloze,soupeř polevil a naši kluci se nedali.Zaslouží ocenit výkon dobrovických hráčů,kteří hráli bez střídání ve velkém horku.

                                                       Dobrovice - Zdětín  10 : 0  branky- Kopecký 5x,Gracl 4x,Durna P.Soupeře,který remizoval s Bousovem rovněž 0:0,jsme již v úvodu utkání překvapili dvěma rychlými brankami.Přesto,že naši hráči hráli již čtvrtý zápas bez střídání,hráli velmi dobrou hru s přihrávkami,odebíráním míčů v obraně a přihrávkami dopředu.To se potom projevilo i brankově.

                                                       Dobrovice : Čejetice  2 : 0  branky-Kopecký 2x.Mužstvo soupeře,složené povětšinou z ročníku 2000 a 2001,které startuje i v boleslavských hokejových týmech bylo oproti nám fyzicky vyzrálejší,tvrdší u míče,ale fotbal se musí hrát se znalostí zpracování míče a zápasovými návyky,mužstvo musí mít hráče,kteří to dovedou.V tom jsme byli lepší a to jak při tažení útoku a vytváření si brankových situací,tak i pohotovostí střel.Byl to již pátý zápas na kluky a ti co hráli záložní řady,obránci,všichni vydrželi skoro bez střídání až do konce.Toto utkání se hrálo o třetí místo v turnaji a naši hráči to dokázali.

Za tento výkon zaslouží mužstvo uznání,bylo postaveno na velmi dobrém výkonu brankaře Patrika Kühmela,dobrých a obětavých výkonech obránců Matěje Svobody,Petra Backy a Jana Ištoka,rozdělováním míčů a střelbou Martina Kopeckého,Davida Gracla a Vojty Suchého-bojovníka na pravé straně zálohy.Ocenění zaslouží Petr Durna,roč.2004,který dal 4 branky,ale i jeho bratr Jakub,který byl jako jediný na střídání v posledních dvou zápasech.

Organizátory turnaje byl k údivu nás všech vyhlášen nejlepším střelcem David Gracl s 8 brankami,přestože Martin Kopecký jich nastřílel 10 a po právu si pohár za nejlepšího střelce zasloužil.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: