V posledním halovém turnaji v Milovicích skončili minižáci na čtvrtém místě.

19.03.2019 Kategorie: Minižáci

V neděli 17. března 2019 se hráči FK Dobrovice ročníku 2009 a mladší zúčastnili posledního halového turnaje v Milovicích. Tohoto turnaje se zúčastnilo mužstvo SK Polaban Nbk, FK Bohemia Poděbrady, SK Český Brod a FK Neratovice. První zápas proti hráčům SK Polaban Nbk se podařilo našim hráčům vyhrát 4:0 když branky vstřelili Martin Hašul, Lukáš Sedláček, Denis Fortner a jednu si dal soupeř sám. Druhý zápas se bohužel vůbec nevydařil a s nejlepším týmem celého turnaje FK Bohemia Poděbrady prohráli naši hráči vysoko 0:7. Do třetího zápasu nastoupili s chutí zase vyhrát. Po brankách Martina Hašula, Lukáše Sedláčka a Dana Mráčka to vypadalo nadějně. Hráčům z FK Neratovice se ovšem podařilo vyrovnat a zápas tak skončil remízou 3:3. V posledním utkání s SK Český Brod se hrálo o třetí místo. Naši hráči bojovali ze všech sil, ale bohužel toto utkání prohráli 1:2, jedinou branku dobrovických vsřelil Šimon Kabele.

Na tomto turnaji obsadili hráči FK Dobrovice celkové 4.místo. Nejlepším brankářem turnaje byl vyhlášen Šimon Kabele.

Celkové pořadí:

1. FK Bohemia Poděbrady

2. FK Neratovice

3. SK Český Brod

4. FK Dobrovice

5. SK Polaban Nbk

Za FK Dobrovice nastoupili:  Šimon Kabele - Eliáš Kaláb, Martin Hašul, Eliška Sedláčková, Lukáš Sedláček, Dan Mráček, Jakub Žid, Denis Fortner.

Všem hráčům patří poděkování za bojovnost a nasazení na tomto turnaji.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: