Mistrovské zápasy starší přípravky

29.04.2019 Kategorie: Minižáci

Starší přípravka má za sebou tyto mistrovské zápasy:

Dne 24.3.2019 odehráli naši hráči první mistrovský zápas na domácím hřišti a to proti hráčům SK Jizeran Doubrava. Tento zápas hráči FK Dobrovice bohužel prohráli těsně 4:5. Střelecky se prosadil Láďa Zajíček, který vstřelil všechny 4 branky. Sestava hráčů - brankář - Šimon Kabele, Sedláčková Eliška, Hašul Martin, Fortner Denis, Žid Jakub, Wágner René, Zajíček Josef, Zajíček Ladislav, Mráček Daniel, Picek Dominik a Černý Marek.

Dne 30.3.2019 se v Březně odehrál druhý zápas, kde naši hráči dokázali vyhrát 11:8. Branky - Michal Čumpelík 4x, Ladislav Zajíček 5x, Matyáš Chromý a René Wágner. Sestava hráčů - brankář - Denis Fortner, Zajíček Josef, Hrůza Šimon, Chromý Matyáš, Wágner René, Čumpelík Michal, Zajíček Ladislav, Mráček Daniel, Picek Dominik.

Třetí mistrovský zápas se odehrál dne 7.4.2019 na domácím hřišti s SK Bakov n/Jizerou. Tento zápas si naši hráči užili a nastříleli Bakovu 19 branek ( výsledek 19:3 ). Branky - Denis Šak 4x, Šimon Kabele 3x, Matyáš Chromý 3x, René Wágner 3x, Daniel Mráček 3x, Šimon Hrůza 2x a Marek Černý. Sestava hráčů - brankář Denis Fortner, Žid Jakub, Hrůza Šimon, Černý Marek, Šak Denis, Chromý Matyáš, Mráček Daniel, Wágner René a Kabele Šimon.

Čtvrtý mistrovský zápas odehráli hráči starší přípravky FK Dobrovice dne 14.4.2019 na hřišti SK Skalsko, kde dokázali opět vyhrát a to 11:6. Branky - Ladislav Zajíček 5x, Michal Čumpelík 3x, Daniel Mráček, Martin Plíšek a René Wágner.

Do pátého mistrovského zápasu nastoupili naši hráči proti hráčům z Dolnobousovksého SK dne 17.4.2019. S velkým nasazením a chutí vyhrát porazili Dolní Bousov 11:5. Branky - Ladislav Zajíček 7x, Michal Čumpelík 3x a Daniel Mráček. Sestava hráčů - brankář - Šimon Kabele, Hrůza Šimon, Černý Marek, Chromý Matyáš, Šak Denis, Wágner René, Čumpelík Michal, Zajíček Ladislav, Mráček Daniel.

Šestý mistrovský zápas se odehrál dne 17.4.2019 na hřišti SKP Mladá Boleslav. Naši hráči i z tohoto utkání odjížděli s výhrou 10:4. Branky - Ladislav Zajíček 4x, Michal Čumpelík 3x, René Wágner 2x a Šimon Hrůza. Sestava hráčů - brankář - Marek Černý, Hrůza Šimon, Zajíček Josef, Chromý Matyáš, Wágner René, Čumpelík Michal, Zajíček Ladislav a Mráček Daniel.

Děkujeme všem hráčům za předvedenou hru.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: