Halový turnaj starší přípravky v Bělé pod Bezdězem

20.01.2019 Kategorie: Minižáci

Dne 19.1.2019 se hráči FK Dobrovice starší přípravky zúčastnili dalšího halového turnaje, tentokrát v Bělé pod Bezdězem. I na tomto turnaji se dokázali prosadit a obsadili 3.místo. Hned první zápas dokázali vyhrát nad Dolnobousovským SK 2:1. Branky: Šimon Kabele, René Wágner. Druhý zápas také naši hráči vyhráli a to zásluhou René Wágnera, který se trefil 4x a zajistil výhru 4:0. Třetí zápas bohužel naši hráči prohráli proti TJ Spartak Hrdlořezy 0:3. Čtvrtý zápas remizovali s hráči STM Všetaty/Čečelice 0:0 a pátý zápas prohráli s hráči TJ Sokol Luštěnice 0:2.

Na tomto turnaji obsadili hráči FK Dobrovice 3.místo. Nejlepším hráčem turnaje byl i tentokrát vyhlášen hráč FK Dobrovice a to Šimon Kabele.

Soupiska: brankář - Denis Šak, Šimon Kabele, Šimon Hrůza, Dan Mráček, Denis Fortner, Martin Plíšek, Marek Černý, René Wágner a Max Kelbich.

Konečné pořadí:

1.TJ Sokol Luštěnice

2.TJ Spartak Hrdlořezy

3.FK Dobrovice

4.STM Všetaty/Čečelice

5.Dolnobousovský SK

6.SK Bakov

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: