Divize I.A-Dolní Bousov-25.5.2013

28.05.2013 Kategorie: Minižáci

Mistrovská sezona pro starší přípravku pokračovala třetím kolem v Dolním Bousově.Byla to poslední šance jak se dotáhnout na vedoucí Bělou a úkol byl jasný,získat 9 bodů,abychom měli ještě šanci na získání titulu přeborníka okresu.Hned prvním soupeřem byla Bělá,tedy zápas který mohl zamotat boj o přeborníka okresu.Naše mužstvo začalo tlakem,který ztroskotával na špatné koncovce a Bělá trestala hned dvakrát.Za stavu 0 : 2 se vysunul z obrany do útoku Matěj Svoboda a snížil na 1 : 2 ale soupeř opět odskočil na 1 : 3 a do poločasu ještě snížil po rohovém kopu Honza Ištok na 2 : 3.Druhý poločas jsme zmáčkly soupeře,který nás ovšem nepustil do zakončení a opět trestal dvěma rychlými brejky a navýšil vedení na 2 : 5.Martin Kopecký už jen snížill na konečných 3 : 5.V utkáních s DBSK a Luštěnicemi jsme museli potvrdit druhé místo.Zápas s Dolním Bousovem již tradičně napjatý až do závěrečného hvizdu rozhodčího s výsledkem 6 : 4 pro naše mužstvo-branky stříleli Kopecký 4x,Suchý a Svoboda.V utkání s Luštěnicemi jsme vyhráli 7 : 1 a branky stříleli Kopecký 2x,Durna P. 2x,Pavlíček,Svoboda a Mráček.Poslední mistrovský turnaj se hraje 15.6.2013 od 9.00 v Dobrovici a tak přijďte povzbudit naše mladé fotbalisty.

Hráli jsme v sestavě : Kühmel-Ištok,Pavlíček-Kopecký-Svoboda,Suchý. Střídali - Mráček,Odstrčil,Niems,Durna P.

Příští utkání

není známo

Předchozí utkání

Podzim 2016
vs.

Naši partneři: